Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ад’ювантна терапія іпілімумабом підвищує виживаність при меланомі

Ад’ювантна терапія іпілімумабом підвищує виживаність при меланомі 30.11.2016

Дослідження 3 фази, проведене компанією «Брістол-Майєрс Сквібб», підтвердило, що лікування іпілімумабом подовжує життя хворих із меланомою 3 стадії, які зазнали повної резекції пухлини. Детальний звіт про роботу був опублікований у Медичному журналі Нової Англії. Нові відомості доповнюють дані про препарат, отримані в попередніх дослідженнях.

Участь у експерименті взяли 951 пацієнт із 3 стадією меланоми. Із них 475 отримували іпілімумаб у дозі 10 мг/кг ваги, решта — плацебо. Перші 4 дози препаратів вводилися через кожні 3 тижні, подальші — через кожні 3 міс. протягом 3 років. Як основна кінцева точка була обрана безрецидивна виживаність (БВ).

Через 5 років спостережень БВ серед тих, хто приймав іпілімумаб, склала 40,8%, серед тих, хто отримував плацебо — 30,3%. Загальна 5-річна виживаність у першій групі досягла 65,4%, у другій — 54,4%. Небажані реакції 3 і 4 ступенів важкості удвічі частіше реєструвалася в експериментальній групі, ніж у групі контролю (54% проти 26%). Серед тих, хто приймав іпілімумаб, 5 пацієнтів померли від імунообумовлених побічних явищ.

Автори дійшли висновку про те, що прийом іпілімумабу в дозі 10 мг/кг ваги призводить до значущого збільшення безрецидивної виживаності порівняно з плацебо.

Іпілімумаб (торгова назва — Єрвой) інгібує CTLA4-рецептори, розташовані на поверхні Т-клітин, тим самим підвищуючи активність імунної системи щодо пухлин. Лікування препаратом проводиться у вигляді внутрішньовенних інфузій за схемою 1 раз на 3 тижні. Повний курс терапії включає 4 інфузії. З 2011 р. іпілімумаб успішно застосовується для лікування поширеної меланоми в 40 країнах.

Виробник Єрвой, компанія «Брістол-Майєрс Сквібб», продовжує збирати дані про виживаність пацієнтів, які брали участь у дослідженнях препарату декілька років тому.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам