Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Аспірин може збільшити життєздатність онкологічних хворих

Аспірин може збільшити життєздатність онкологічних хворих 18.05.2016

Згідно з даними систематичного огляду робіт британських дослідників, прийом низьких доз аспірину може збільшити ймовірність виживання онкологічних хворих. 

Попередні дослідження показали, що прийом аспірину може знизити коефіцієнт захворюваності певними формами раку. Група дослідників Кардіфського університету хотіла з’ясувати, чи може препарат допомогти і в лікуванні, і почала систематичне вивчення наукової літератури, беручи до уваги всю доступну інформацію, включаючи результати п’яти рандомізованих випробувань і 42 спостережних досліджень злоякісних пухлин товстої і прямої кишок, молочної залози та простати. Період спостереження склав приблизно п’ять років. 

Висновки, яких дійшли члени дослідницької групи, вказують на те, що пацієнти, які страждають на колоректальний рак, рак молочної залози або простати, і приймають низькі дози аспірину на доповнення до інших методів лікування, демонструють зниження смертності приблизно на 15-20 %, а також скорочення темпів поширення раку. Результати шести досліджень інших видів раку також вказують на зниження смертності, але кількості пацієнтів, що брали участь у дослідженнях, було недостатньо для впевненої інтерпретації результатів. 

У зв’язку з тим, що одним із побоювань щодо прийому аспірину є можливість кишкової кровотечі, дослідники спеціально перевірили, наскільки це твердження відповідає дійсності. В результаті, в жодному дослідженні не було отримано інформації про випадок серйозної або небезпечної для життя кровотечі.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам