Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Бевацизумаб демонструє багатообіцяючі результати в лікуванні ниркової карциноми

Бевацизумаб демонструє багатообіцяючі результати в лікуванні ниркової карциноми 01.05.2017

Дослідження II фази IMmotion150 показало, що лікування атезолізумабом (Тецентриком) у поєднанні з бевацизумабом (Авастином) дає пацієнтам із метастатичною нирковою карциномою (МНК) більше клінічних переваг, ніж стандартна монотерапія атезолізумабом або сунітинібом. Результати роботи були представлені компанією Roche на Симпозіумі з урогенітального раку, який нещодавно відбувся в Орландо (США).

Immotion150 — перше рандомізоване клінічне дослідження, організоване з метою оцінки ефективності та безпеки застосування атезолізумабу з бевацизумабом при раку нирки. Дані, отримані в ході II фази, поки що підтверджують доцільність подальшого вивчення нової схеми терапії.

Загалом участь у дослідженні взяли 350 пацієнтів із МНК. Третина з них (група А) отримувала комбінацію Тецентрика з Авастином, решта — один лише Тецентрик (група В) або сунітиніб (група С). Як кінцева точка була вибрана безрецидивна виживаність (БВ). Експресію PD-L1 у пацієнтів оцінювали за допомогою імуногістохімічного аналізу, розробленого Roche Tissue Diagnostics.

Результати показали, що у пацієнтів, які приймали атезолізумаб із бевацизумабом, ризики загострення захворювання або смерті були на 36% нижчими порівняно з рештою хворих. БВ у групі А склала 14,7 міс., тоді як у групі В та С — тільки 7,4 та 8,0 міс. відповідно. Спектр негативних реакцій у групі А відповідав раніше вивченим профілям безпеки кожного з препаратів. Ніяких нових побічних ефектів відзначено не було.

«Сьогодні смертність від раку нирки дуже висока, — розповіла одна з авторів дослідження Сандра Хорнінг, — майже 90% хворих гинуть протягом 5 років після постановки діагнозу. Тому є дуже висока потреба в розробці нових методів лікування. Отримані нами дані вселяють надію на те, що комбінація Тецентрика з Авастином може стати одним із найперспективніших варіантів терапії ниркових карцином».

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам