Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Блінатумомаб перевершив за ефективністю хіміотерапію в лікуванні гострого лімфобластного лейкозу

Блінатумомаб перевершив за ефективністю хіміотерапію в лікуванні гострого лімфобластного лейкозу 28.04.2017

Клінічне дослідження 3 фази, проведене на базі 101 онкоцентру США, показало, що імунопрепарат блінатумомаб ефективніший у лікуванні гострого лімфобластного лейкозу (ГЛЛ), ніж стандартна хіміотерапія. Результати роботи були представлені в «Журналі медицини Нової Англії» (The New England Journal of Medicine).

Незважаючи на те, що завдяки інтенсивним схемам хіміотерапії, що застосовуються останніми роками, прогноз для пацієнтів із вперше діагностованим ГЛЛ суттєво покращився, більшість дорослих пацієнтів із В-клітинною формою захворювання врешті-решт рецидивують і помирають від ускладнень. Прийняті стандарти лікування полягають у тому, щоб допомогти таким хворим досягти досить довгої ремісії, протягом якої вони встигнуть отримати алогенну або донорську трансплантацію стовбурових клітин.

«Серед дорослих пацієнтів із ГЛЛ частота ремісії, досягнутої за допомогою стандартної хіміотерапії, становить 18-44%, але тривалість її невелика, — пояснив один із авторів дослідження, доктор медичних наук Хагоп Канторджан. — У випробуванні з блінатомумабом час ремісії вдалося збільшити майже вдвічі».

Блінатомумаб (торгова назва — Блінцито) являє собою моноклональне антитіло, яке зв’язує одночасно цитотоксичні та В і Т-лімфоцити, що дозволяє здоровим Т-лімфоцитам розпізнавати і знищувати ракові стовбурові клітини, що називаються бластами. Такий механізм дії забезпечує сильнішу і тривалішу відповідь у пацієнтів.

Участь у дослідженні препарату взяли 405 хворих на ГЛЛ віком старше 18 років. Добровольці були поділені на 2 групи, одна з яких отримувала Блінцито, друга — стандартну хіміотерапію.

Результати показали, що загальна виживаність була набагато вищою у першій групі, ніж у другій (7,7 міс. проти 4 міс.). Показник ремісії через 12 років лікування серед тих, хто приймав Блінцито, склав 36%, тоді як серед тих, хто отримував хіміопрепарати — тільки 16%. Автори також відзначили, що в першій групі відзначалася нижча частота побічних ефектів.

Дослідження було профінансоване фармацевтичною компанією Amgen.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам