Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Додавання бевацизумабу до хіміотерапії при дрібноклітинному раку легені покращує виживаність без прогресування

Додавання бевацизумабу до хіміотерапії при дрібноклітинному раку легені покращує виживаність без прогресування 24.03.2017

Компанія «Ф. Хоффманн-Ля Рош Лтд» представила дані дослідження III фази, в якому вивчалася ефективність застосування бевацизумабу в поєднанні з хіміопрепаратами в 1 лінії лікування поширеного дрібноклітинного раку легені (ПДРЛ). Згідно з отриманими результатами, нова комбінація приводила до покращення виживаності без прогресування (ВБП), але не в загальній виживаності пацієнтів.

Бевацизумаб – моноклональне антитіло, здатне вибірково зв’язуватися з фактором росту ендотелію судин. Такий механізм приводить до гальмування утворення нових судин у пухлині і, як наслідок, до пригнічення її подальшого росту. Препарат уже використовується в лікуванні пізніх стадій раку грудей, нирки, яєчників та товстої кишки. На даний момент виробник досліджує доцільність його застосування в боротьбі з ПДРЛ.

Участь у останньому експерименті взяли 204 пацієнти з ПДРЛ, які не проходили лікування раніше. Вони були розділені на 2 групи, одна з яких отримувала цисплатин з етопозидом, друга — ті самі засоби в комплексі з бевацизумабом. Кінцевою точкою випробування була вибрана загальна виживаність (ЗВ).

Через 35 міс. спостереження ЗВ серед тих, хто отримував хіміотерапію, склала 8,9 міс., серед тих, хто отримував нову схему — 9,0 міс. ВБП досягла 5,7 і 6,7 міс. у першій та другій групах відповідно. При цьому щодо токсичності суттєвих відмінностей між групами не відзначалося.

Автори дійшли висновку, що додавання бевацизумабу до цисплатину та етопозиду як 1 лінії терапії ПДРЛ забезпечує статистично значуще покращення ВБП. Подальші дослідження нової схеми лікування визнані обґрунтованими.

Детальніше ознайомитися з результатами роботи можна в «Журналі клінічної онкології» (The Journal of Clinical Oncology).

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам