Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Додавання бевацизумабу до першої лінії терапії підвищує виживаність пацієнток із метастатичним раком грудей

Додавання бевацизумабу до першої лінії терапії підвищує виживаність пацієнток із метастатичним раком грудей 02.12.2016

Компанія F. Hoffmann-La Roche надала результати дослідження 3 фази, в якому оцінювалася ефективність застосування бевацизумабу в комбінації з паклітакселом у пацієнток з метастатичним раком молочної залози (РМЗ) та негативним статусом HER2. Було встановлено, що жінки, які отримують комбіновану терапію, мають вищі показники виживаності без прогресування хвороби (ВБП), ніж пацієнтки, які приймають один лише паклітаксел. Очікується, що отримані дані змінять стандарт надання допомоги на пізніх стадіях РМЗ.

У ході клінічного випробування 480 пацієнток були розділені на 2 групи, одна з яких отримувала бевацизумаб (10 мг/кг) з паклітакселом (90 мг/м²), друга — паклітаксел (90 мг/м²) з плацебо. Усі, хто захворів, мали метастатичну форму HER2-негативного РМЗ. Дослідження проводилося на базі 132 онкологічних центрів у різних країнах. Фінансування здійснювала компанія Hoffmann-La Roche.

Попередній аналіз показав, що ВБП у першій групі на 2,3 міс. перевищила ВБП у другій (9,6 міс. проти 7,3). Дані щодо загальної виживаності на момент підведення перших результатів отримані не були.

Найчастішими побічними реакціями, пов’язаними з додаванням бевацизумабу до основної терапії, стали збільшення частоти нейтропенії (на 10%), кровотеч (на 18%) та гіпертензії (на 18%). Спостереження за пацієнтками планується продовжувати.

Бевацизумаб (торгова назва Авастин) – це моноклональне антитіло проти чинника росту ендотелію судин (ЧРЕС), що контролює процеси ангіогенезу. Пригнічення активності ЧРЕС гальмує утворення судин у пухлині, що призводить до пригнічення її подальшого росту.

Зараз препарат уже застосовується в терапії колоректального раку, раку мозку, шийки матки та низки інших онкозахворювань. Обговорюються можливості застосування бевацизумабу при РМЗ.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам