Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Додавання кабозантинібу до андрогенної деприваційної терапії дозволяє підвищити виживаність пацієнтів із раком простати

Додавання кабозантинібу до андрогенної деприваційної терапії дозволяє підвищити виживаність пацієнтів із раком простати 06.04.2017

Поєднання кабозантинібу з андрогенною деприваційною терапією (АДТ) дозволяє досягти стійкої відповіді на лікування і підвищити виживаність пацієнтів із раком простати (РП). Про це повідомили спеціалісти Техаського онкологічного центру М. Андерсона на недавньому Симпозіумі з питань сечостатевого раку.

Рак простати — найпоширеніше онкозахворювання серед чоловіків. За статистикою від нього страждає кожен 10 чоловік. Причому ймовірність захворіти підвищується з віком.

Тактика лікування при раку простати визначається стадією розвитку пухлини. Пацієнтам із метастатичними формами захворювання рекомендується андрогенна деприваційна терапія, суть якої зводиться до пригнічення вироблення тестостерону в організмі. Однак ефективність такого лікування залишається недостатньо високою. Американські вчені встановили, що додавання інгібітора тирозинкіназ кабозантинібу до АДТ дозволяє покращити клінічні результати у пацієнтів.

Участь у дослідженні взяли 34 хворих із метастатичним РП. Усім їм був призначений кабозантиніб у дозі 60 мг/кг в поєднанні з АДТ.

При медіані спостереження 21,4 міс. середня виживаність без прогресування склала 15,6 міс., тривалість прийому препарату — 13 міс. Повна відповідь спостерігалася у 8 пацієнтів, часткова — у 23, стабілізація захворювання — у 3.

Зниження рівня кісткової лужної фосфатази (КЛФ) більше ніж на 50% відзначалася у 87% учасників, зниження рівня N-телопептидів у сечі — у 86%, покращення результатів сканування кісток — у 81%.

Медіана виживаності корелювала з рівнем КЛФ. Більш низький вміст фосфатази відповідав ВБП 20,2 міс., тоді як у пацієнтів з високим КЛВ цей показник склав 12,3 міс.

Дослідження було профінансоване компанією Exelexis.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам