Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Додавання Кселоди до стандартної хіміотерапії покращує результати лікування раку молочної залози

Додавання Кселоди до стандартної хіміотерапії покращує результати лікування раку молочної залози 11.11.2016

Корейські вчені дійшли висновку про те, що застосування капецитабіну у пацієнток із ранніми стадіями раку грудей пов’язане з невеликим, але значущим підвищенням виживаності, тому препарат може включатися до стандартних схем хіміотерапії. Результати дослідження були опубліковані в журналі PLoS ONE.

Капецитабін — протипухлинний препарат із групи фторпіримідинів. У клітинах пухлини він перетворюється на активну форму (5-фторурацил), що чинить цитотоксичний ефект. Внутрішньопухлинний механізм активації обумовлює низьку системну токсичність препарату.

Сьогодні капецитабін застосовується для лікування раку молочної залози (РМЗ) та пухлин травного тракту. Унікальні властивості препарату роблять можливим його використання в комбінованих схемах терапії.

Корейські спеціалісти вирішили з’ясувати, як впливає капецитабін на виживаність хворих із ранніми стадіями РМЗ. Для цього вони провели мета-аналіз 7 досліджень за участі 9097 пацієнток, що відповідають критеріям відбору. У 4-х випробуваннях препарат включався до складу післяопераційної хіміотерапії і у 3-х — до складу передопераційної.

Результати засвідчили, що в усіх випадках застосування капецитабіну асоціювалося із значним підвищенням загальної виживаності. Однак на виживаність без прогресування (ВБП) препарат не чинив впливу, за винятком 2 груп жінок: пацієнток із потрійним негативним РМЗ та хворих із метастазами у 3-х і більше лімфатичних вузлах.

На підставі отриманих даних автори рекомендували медикам додавати капецитабін до стандартної хіміотерапії РМЗ. Одного цього заходу може бути достатньо, щоб підвищити середню тривалість життя пацієнток у довготривалій перспективі.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам