Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Додавання Мабтери до хіміотерапії покращує результати лікування літніх пацієнтів із неходжкінською лімфомою

Додавання Мабтери до хіміотерапії покращує результати лікування літніх пацієнтів із неходжкінською лімфомою 09.03.2017

Комбінація Мабтери та непегільованого доксорубіцину демонструє високу ефективність і хорошу переносимість у літніх пацієнтів, які страждають на агресивні форми неходжкінської лімфоми (НХЛ). Про це повідомляє журнал The Hematological Oncology.

Неходжкінські лімфоми — група злоякісних захворювань лімфатичної системи, при яких у пухлинних тканинах не виявляється клітин, типових для ходжкінських лімфом. За своїм характером НХЛ поділяються на ті, що швидко ростуть, та пухлини з повільним перебігом. Стандартною схемою лікування агресивних форм є поєднане застосування хіміо- та імунотерапії. Однак багатьом літнім пацієнтам призначають тільки хіміопрепарати через побоювання, що комбіноване лікування призведе до розвитку важких токсичних реакцій. Американські спеціалісти розробили нову схему імунохіміотерапії, яка довела свою ефективність та безпечність у літньому віці.

Комбінація Мабтери та непегельованого доксорубіцину була випробувана на 29 пацієнтах із агресивною НХЛ, які мали вік старше 80 років. У 28 з них спостерігалася дифузна В-крупноклітинна лімфома і у 1 — фолікулярна лімфома ступеню 3B.

26 пацієнтів пройшли 6 курсів комбінованого лікування. Троє припинили терапію після 3, 4 і 5 курсів.

Після завершення лікування у 62% пацієнтів була отримана повна відповідь, у 7% — часткова, у 10% досягнута стабілізація захворювання. Подальше прогресування хвороби спостерігалося у 21% хворих.

Трирічна розрахункова загальна виживаність у групі склала 46%, виживаність без прогресування — 44%. Протягом усього періоду спостереження рецидив, смерть або прогресування НХЛ були зареєстровані у 15 з 29 хворих.

Автори підкреслили, що у більшості пацієнтів нова схема терапії характеризувалася хорошою переносимістю. Це дає надію на те, що в найближчому майбутньому її можна буде впровадити у клінічну практику.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам