Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Дослідження підтвердили сприятливий профіль безпеки ніволумабу при лікуванні меланоми

Дослідження підтвердили сприятливий профіль безпеки ніволумабу при лікуванні меланоми 10.02.2017

Компанія «Брістол-Майєрс Сквіб» представила нові дані щодо безпеки застосування ніволумабу у пацієнтів із меланомою. Результати огляду 4 досліджень показали, що проведення терапії асоціюється в основному з побічними ефектами низького ступеню важкості, а рідкі явища високого ступеню важкості усуваються за допомогою заходів, описаних в інструкції до препарату.

Меланома — злоякісна пухлина, яка розвивається з пігментованих клітин шкіри — меланоцитів. Захворювання вирізняється агресивним характером і погано піддається лікуванню. Сьогодні в терапії меланоми все частіше застосовуються імунобіологічні препарати, одним із яких є ніволумаб, тому онкологам важливо знати точніші характеристики його безпеки.

Американські спеціалісти проаналізували дані 4-х досліджень, участь у яких взяли 576 пацієнтів, які приймали ніволумаб. Негативні явища, пов’язані з терапією, відзначалися у 71% з них. Найпоширенішими були свербіж (17%), діарея (13%), висип (13%) та стомлюваність (25%).

Побічні ефекти (ПЕ) 3 та 4 ступеню важкості були зареєстровані у 57 (10%) пацієнтів, при цьому у 5 вони носили неврологічний характер. 17 пацієнтів припинили лікування у зв’язку з непереносними негативними реакціями.

У ході аналізу автори встановили значущий зв’язок між розвитком ПЕ та підвищенням загальної частоти відповіді у пацієнтів. Найвища клінічна користь виявилася у хворих із побічними явищами 3-4 ступенів важкості. У той же час наявність або відсутність ПЕ не впливали на показники виживаності.

Результати роботи були опубліковані в Journal of Clinical Oncology.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам