Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ентресто має додаткові переваги при лікуванні хронічної серцевої недостатності

Ентресто має додаткові переваги при  лікуванні хронічної серцевої недостатності 28.04.2016

Комбінований препарат Энтресто (сочетание сакубитрила и валсартана) (поєднання сакубітрилу та валсартану) затверджений у 2015 році як засіб для терапії ХСН (хронічної серцевої недостатності) зі зниженою фракцією викиду. Німецький інститут якості та ефективності в охороні здоров’я провів додаткове дослідження, порівнявши дію препарату з ефектами традиційної терапії.

Дослідження показало, що Ентресто має переваги щодо критеріїв смертності, частоти госпіталізації та якості життя. Дослідження не ставило перед собою завдання стосовно виявлення відстрочених побічних ефектів. Період спостереження становив 51 місяць. Порівнянню підлягали дані пацієнтів, які отримували Ентресто і приймали Еналаприл – кожен у комбінації з препаратами групи бета-блокаторів. Еналаприл – препарат із групи інгібіторів АПФ, що традиційно застосовується для лікування артеріальної гіпертензії та ХСН.

Результати дослідження показали, що смертність від усіх причин була достовірно нижчою у групі пацієнтів з Ентресто. Показник кількості госпіталізацій також виявився на боці нового препарату, проте ця перевага виявилася обмеженою для пацієнтів з ХСН класу I та II за класифікацією NYHA. Вивчення рівня якості життя виявило, що хворі, які отримували фіксовану дозу Ентресто, теж показали кращі результати.

Єдиний зафіксований негативний результат – це гіпотонія як побічний ефект прийому препарату. Однак цей побічний ефект належить до класу не важких реакцій. Пізні ускладнення не були зафіксовані, оскільки це потребує тривалішого спостереження – це завдання наступних досліджень.

У цілому дослідники дійшли висновку про істотну перевагу Ентресто порівняно з Еналаприлом за умови їх комбінації з бета-блокаторами.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам