Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ерибулін демонструє схожу активність із дакарбазином у пацієнтів із лейоміосаркомою

Ерибулін демонструє схожу активність із дакарбазином у пацієнтів із лейоміосаркомою 08.04.2017

Нове дослідження показало однакову ефективність ерибуліну та дакарбазину у пацієнтів із лейоміосаркомою, які раніше пройшли курс інтенсивного лікування. Про це повідомила група спеціалістів з Університету Клода Бернара (Ліон, Франція) на Європейському конгресі раку, який пройшов у Амстердамі.

Ерибулін (торгова назва – «Халавен») — найновіший лікарський препарат, який стимулює власну імунну систему пацієнтів на боротьбу з раком. Блокуючи взаємодію між білками PD-L1, які продукує пухлина, та рецепторами PD-1 на поверхні Т-лімфоцитів, він підвищує здатність останніх розпізнавати і знищувати ракові клітини. Раніше FDA уже схвалило застосування ерибуліну в лікуванні ліпосарком та метастатичного раку молочної залози. У даний час досліджується можливість його використання в терапії лейоміосаркоми.

Участь у клінічному випробуванні 3 фази взяли 309 пацієнтів з гістологічно підтвердженою лейоміосаркомою, які отримували раніше не менше 2 курсів хіміотерапії. Із них 80,6% становили жінки, 79,9% мали вік молодше 65 років, у 42,4% було діагностовано лейоміосаркому матки.

Випробовувані були поділені на 2 групи, одна з яких отримувала Халавен у дозі 1,4 мг/мІ у 1-й та 8-ий дні 21-денного циклу, друга — дакарбазин (850, 1000 або 1200 мг/мІ у 1-й день циклу). Лікування проводилося до прогресування хвороби.

Згідно з отриманими результатами загальна виживаність (ЗВ) серед тих, хто отримував експериментальний препарат, склала 12,7 міс., серед тих, хто проходив стандартну «хімію» — 13,0 міс. Виживаність без прогресування (ВБП) у першій групі досягла 2,2 міс. (проти 2,6 міс. у другій). Проведений аналіз показав, що різниця в обох показниках не була статистично значущою.

Водночас автори зазначили, що лікування ерибуліном давало відчутні переваги пацієнтам із нематковими лейоміосаркомами. У їхньому випадку ЗВ на 1,2 міс. перевищувала таку у групі дакарбазину (14,4 проти 13,2 міс.). І навпаки, у жінок із матковою лейоміосаркомою, які приймали ерибулін, показники ВБП виявилися меншими, ніж серед тих, хто отримував стандартну хіміотерапію (1,4 проти 2,6 міс.).

Дослідження було профінансоване японською фармацевтичною компанією Eisai.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам