Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

FDA схвалила новий препарат для лікування фолікулярної лімфоми

FDA схвалила новий препарат для лікування фолікулярної лімфоми 22.03.2016

FDA схвалила ін’єкційний препарат обінутузумаб (торгова назва — «Газiва») для лікування фолікулярної лімфоми (ФЛ) в поєднанні з бендамустином. Права на лікарський засіб належать американській фармацевтичній корпорації Roche.

Обінутузумаб – моноклональне антитіло, здатне специфічно зв’язуватися із злоякісними B-лімфоцитами і спричиняти їхню загибель. Імунопрепарат рекомендуватимуть пацієнтам, які не відповідають на терапію ритуксимабом або у яких розвинувся рецидив після його застосування.

Раніше засіб уже був схвалений для лікування хронічного лімфолейкозу (ХЛЛ). Нове рішення ґрунтується на результатах подвійного сліпого дослідження, що проводилося серед пацієнтів з ФЛ. У випробуванні порівнювалися два режими лікування. Перший включав 6-місячний прийом обінутузумабу спільно з бендамустином і подальшу монотерапію Газівоюй протягом 2 років. Другий режим складався з 6 циклів бендамустину.

Участь у експерименті взяв 321 пацієнт віком від 34 до 87 років. Вони були розділені на 2 групи, одна з яких отримувала терапію з досліджуваним препаратом, інша – без нього.

Результати показали, що виживаність без прогресування захворювання (ВБП) у першій групі виявилася на 52 % вище, ніж у другій.

Найчастішими побічними ефектами експериментального лікування були підвищена стомлюваність, кашель, зниження рівня тромбоцитів, блювота, гайморит, інфекції верхніх дихальних шляхів та біль у суглобах.

Серйозні побічні явища, що потребують зниження дози або відміни препарату, відзначалися у 38 % піддослідних. Найважчими серед них були нейтропенія, сепсис та пневмонія. Однак ці реакції спостерігалися не більше ніж у 2 % пацієнтів


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам