Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

FDA схвалило перший препарат, здатний збільшувати тривалість життя хворих із ліпосаркомою

FDA схвалило перший препарат, здатний збільшувати тривалість життя хворих із ліпосаркомою 24.02.2016

FDA дозволило застосовувати препарат Халавен (ерібулін) для лікування поширеної або неоперабельної ліпосаркоми. Нові ліки призначатимуть пацієнтам, які пройшли терапію антрациклінами.

«Халавен став першим схваленим засобом, здатним збільшувати виживаність при ліпосаркомі, – заявив Річард Пасдар, глава Відділу гематологічних та онкологічних препаратів FDA. – Проведені клінічні випробування показали, що він дозволяє продовжити життя хворих у середньому на 7 місяців».

Ліпосаркома – злоякісне захворювання, при якому пухлина формується з жирових клітин. Новоутворення може виникнути в будь-якому органі, але найчастіше діагностується в ділянці голови, шиї, кінцівок або очеревини. За даними ВООЗ, щороку у світі реєструється близько 3-х нових випадків патології на 1 млн. населення.

Ефективність Халавену оцінювалася в ході клінічного дослідження за участю 143 пацієнтів. Добровольці були розділені на 2 групи, одна з яких отримувала Халавен, інша – дакарбазин. Терапія тривала до появи непереносних токсичних ефектів або збільшення кількості метастазів. Основною метою дослідження стало визначення виживаності хворих при різних видах лікування. Результати показали, що в першій групі середня тривалість життя становила близько 15 місяців, тоді як у другій – тільки 8 місяців.

FDA присвоїло ерібуліну статус пріоритетного розгляду, що дозволило прискорити процес його реєстрації на території США. Крім того, препарат був зарахований до групи орфанних або так званих «ліків-сиріт», призначених для лікування рідкісних захворювань. Надання такого статусу підкреслює ексклюзивність препарату і дає його виробнику низку привілеїв, включаючи податкові пільги.


Для отримання додаткової інформації щодо придбання лікарських препаратів в Ізраїлі, а також складання протоколів лікування та  онлайн-консультацій з ізраїльськими фахівцями, будь ласка, залиште заявку на сайті. Наші представники зв’яжуться з Вами за вказаними в заявці контактними даними і дадуть відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять. 


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам