Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

FDA схвалило застосування Дефібротиду в терапії важких форм венооклюзивної хвороби печінки після пересадки стовбурових клітин

FDA схвалило застосування Дефібротиду в терапії важких форм венооклюзивної хвороби печінки після пересадки стовбурових клітин 02.05.2016

FDA видало дозвіл на препарат Дефітеліо (дефібротид)), який буде використовуватися як основний компонент терапії важкої венооклюзивної хвороби (ВОХ), що виникла на тлі пересадки стовбурових клітин. Препарат показаний як дорослим, так і дітям і застосовується для допомоги пацієнтам із залученням до патологічного процесу нирок та легень. Дефібротид став першим препаратом, схваленим FDA для лікування цього рідкісного, але небезпечного захворювання.

ВОХ печінки розвивається як ускладнення хіміотерапії або трансплантації стовбурових клітин і полягає в обструкції дрібних вен печінки з попутним їх запаленням. Важка форма ВОХ, яка зустрічається всього у 2 % хворих, становить серйозну небезпеку для їхнього життя: близько 80 % таких пацієнтів гинуть від ускладнень, тому затвердження Дефібротиду – радісна подія для трансплантології та онкології.

Ефективність препарату перевірялася в 2 дослідженнях за участю 528 пацієнтів, у яких після пересадки стовбурових клітин розвинулася важка форма ВОХ. Ефективність Дефібротиду оцінювалася за показником виживаності протягом 100 днів: у групі хворих, які отримували новий препарат, 38 % і 45 % (у двох різних дослідженнях) залишилися в живих на сотий день лікування, тоді як у контрольній групі пацієнтів цей же показник був достовірно нижчим – 21 % та 31 %. Контрольна група пацієнтів отримувала традиційну підтримуючу симптоматичну терапію.

Дефібротид належить до групи антагоністів тромбіну: він перешкоджає утворенню тромбів і сприяє їх розсмоктуванню. Найчастішими побічними ефектами препарату є зниження артеріального тиску, розлади травлення, носові кровотечі, алергічні реакції. Дефітеліо не використовується спільно з препаратами, що розріджують кров і знижують її згортання.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам