Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

FDA схвалило ніволумаб для лікування уротеліальної карциноми

FDA схвалило ніволумаб для лікування уротеліальної карциноми 19.03.2017

Фармацевтична компанія «Брістол-Майєрс Сквібб» повідомила про те, що в США схвалили застосування її препарату ніволумаб для лікування місцевопоширеної або метастатичної уротеліальної карциноми (УК). Препарат рекомендується призначати пацієнтам, чиє захворювання продовжує прогресувати після платиновмісної хіміотерапії.

Ніволумаб (торгова назва — Опдіво) є моноклональним антитілом, яке інгібує рецептори PD1 на поверхні Т-лімфоцитів. Такий механізм призводить до активації імунної системи проти пухлинних клітин. Раніше FDA уже дозволило застосування Опдіво для лікування меланоми, рака легені, нирки та лімфоми Ходжкіна. У новому дослідженні була доведена ефективність препарату в боротьбі з уротеліальним раком.

Участь у випробуванні взяли 280 пацієнтів із місцевопоширеною та метастатичною УК, стійкою до терапії платиновмісними препаратами. Хворі отримували Опдіво в дозі 3 мг/кг до прогресування хвороби або появи ознак неприйнятної токсичності.

Згідно з отриманими результатами, коефіцієнт об’єктивної відповіді у групі склав 19,6%. У 7 пацієнтів спостерігалася повна відповідь, у 46 — часткова. Середня тривалість відповіді склала 10,3 місяця.

Найпоширенішими негативними явищами терапії (що відзначалися більше ніж у 20% пацієнтів) були підвищена стомлюваність, м’язові болі, нудота та зниження апетиту. 14 хворих померли через причини, не пов’язані з прогресуванням хвороби. Серед них 4 особи померли від пневмонії або серцево-судинної недостатності, обумовлених прийомом ніволумабу. Негативні реакції призвели до зниження дози або відміни препарату у 17% пацієнтів.

Схвалення Опдіво для лікування УК було отримане за прискореною процедурою. Детальніше з інформацією про препарат можна ознайомитися на сайті FDA.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам