Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

FDA змінило режим введення препарату Опдиво

FDA змінило режим введення препарату Опдиво 14.11.2016

FDA внесло зміни до інформації щодо режиму дозування препарату ніволумаб (торгова назва — Опдиво) при лікуванні метастатичної меланоми (ММ), недрібноклітинного раку легені (НДРЛ) та нирково-клітинної карциноми (НКК). Повідомлення про це з’явилося на сайті організації.

Зміни в інструкції торкнулися лише розділу «Спосіб застосування та дози». Замість затвердженого раніше режиму дозування (3 мг/кг ваги внутрішньовенно кожні 2 тижні) FDA рекомендувало вводити препарат у дозі 240 мг внутрішньовенно (в/в) кожні 2 тижні.

При поєднанні Опдиво з Єрвой (іпілімумабом) схема лікування не змінилася: Опдиво в дозі 1 мг/кг ваги в/в, потім Єрвой у той самий день і далі ще 3 дози через кожні 3 тижні. Однак після завершення терапії іпілімумабом рекомендована доза Опдиво – 240 мг через кожні 2 тижні.

Рішення про внесення коректив ґрунтується на результатах проведеного популяційного аналізу фармакокінетики препарату. Отримані дані підтвердили порівнянність показників нового режиму з раніше схваленим.

FDA особливо підкреслило, що режим введення Опдиво при лімфомі Ходжкіна залишився тим, що й раніше: 3 мг/кг ваги в/в через кожні 2 тижні.

Опдиво – інгібітор контрольних точок імунної відповіді. Блокуючи рецептори PD1 на поверхні Т-лімфоцитів, препарат тим самим підвищує здатність імунної системи розпізнавати і знищувати пухлинні клітини. Права на розробку та виробництво лікарського засобу належать американській фармацевтичній компанії Bristol-Myers Squibb.

На території США Опдиво був зареєстрований у 2014 р., в Європі — у 2015 р. Сьогодні препарат використовується в лікуванні 4 видів раку: поширеної меланоми, НДРЛ, НКК та лімфоми Ходжкіна.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам