Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Генексол-РМ підтвердив ефективність у лікуванні раку молочної залози

Генексол-РМ підтвердив ефективність у лікуванні раку молочної залози 20.10.2016

У США завершилася III фаза досліджень Генексолу-РМ у пацієнток із рецидивуючим та метастатичним раком молочної залози (РМЗ). Препарат є найновішою лікарською формою цитостатика паклітакселу, виготовленою з використанням наночастинок. Права на розробку та виробництво ліків належить південнокорейській компанії Samyang Biopharmaceuticals Corporation.

Основним недоліком раніше розроблених форм паклітакселу (суспензій Таксолу та Генексолу) є присутність у їхньому складі розчинника кремофору EL. Ця речовина надає лікарським потрібну стабільність, але має високу алергенність. Тому лікування Таксолом або Генексолом потребує попереднього введення кортикостероїдів, що спричиняє розвиток цілої низки побічних ефектів.

У Генексолі-РМ розробники замінили кремофор EL на кон’югати наночастинок — ліпосоми, які так само забезпечують стійкість препарату, але при цьому не виявляють токсичних властивостей. Крім того, вкладання молекул паклітакселу в «наноконтейнери» дозволило підвищити його доставку всередину пухлини.

Участь у дослідженні нової форми взяли 212 хворих на HER2-негативний РМЗ. Пацієнтки були випадковим чином розділені на 2 групи. Одна з них отримувала Генексол, друга — Генексол-РМ внутрішньовенно через кожні 3 тижні. Основним критерієм оцінки була частота об’єктивної відповіді.

Підсумки експерименту автори підбили через 24,5 міс. З’ясувалося, що ЧОВ у другій групі склала 39%, тоді як у першій — тільки 23%. При цьому частота важких нейропатій, пов’язаних із прийомом цитостатика, в обох групах виявилася однаковою.

Автори дійшли висновку про те, що застосування Генексолу-РМ має стати новим стандартом лікування РМЗ, оскільки препарат не потребує премедикації і дозволяє покращити результати терапії.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам