Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Генетично модифікований вірус: новий засіб лікування в онкології

Генетично модифікований вірус: новий засіб лікування в онкології 23.05.2016

Згідно з новим дослідженням, змінений вірус може бути використаний для попередження розвитку резистентності до протипухлинної терапії та збільшення її ефективності. Розвиток технологій вірусного лікування раку - один із перспективних напрямків у вивченні нових можливостей боротьби з раком. Наприклад, терапія меланоми на основі вірусу герпесу вже схвалена для широкого застосування в США та країнах Європи. Нове дослідження пропонує використовувати модифікований аденовірус, який зможе покращити прогноз виживання для багатьох пацієнтів.

Дослідження провели британські вчені на чолі з Г. Галлденом. Спонсором дослідження виступає Фонд дослідження раку підшлункової залози, розташований у Великобританії.

Після особливої генетичної модифікації аденовірус отримує «спеціалізацію» – він вражає тільки атипові клітини раку, не проникаючи всередину здорових клітин. Ракові клітини для такого вірусу стають місцем реплікації нових віріонів, які заражають усі клітини пухлини й руйнують їх.

На доповнення до цього змінений аденовірус здатний сприяти лікувальному ефекту деяких протипухлинних препаратів, механізм дії яких заснований на пошкодженні генетичного апарату ракових клітин (наприклад, Гемцитабін). Таке ушкодження призводить до руйнування клітини – апоптозу, однак згодом тканина пухлини починає перешкоджати апотозу і встигає «полагодити» змінену ДНК. Цей факт пояснює резистентність до лікування, яка розвивається, та повторне зростання пухлини. При поєднаному застосуванні Гемцитабіну та модифікованого аденовірусу останній заважає раковій клітині «ремонтувати» ДНК і затримувати апоптоз – у результаті клітина гине і пухлинний осередок регресує.

Дослідження проведене в лабораторних умовах, проте вчені сподіваються, що в недалекому майбутньому з’явиться можливість перейти до клінічних випробувань нової вірусної модифікації.

Для отримання додаткової інформації щодо придбання лікарських препаратів в Ізраїлі, а також складання протоколів лікування та онлайн-консультацій з ізраїльськими фахівцями, будь ласка, залиште заявку на сайті. Наші представники зв’яжуться з Вами за вказаними в заявці контактними даними і дадуть відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам