Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ібрутиніб перспективний у лікуванні рефрактерної до ритуксимабу макроглобулінемії Вальденстрема

Ібрутиніб перспективний у лікуванні рефрактерної до ритуксимабу макроглобулінемії Вальденстрема 15.02.2017

Компанія AbbVie представила результати дослідження, в якому вивчалася ефективність застосування ібрутинібу у пацієнтів з макроглобулінемією Вальденстрема (МВ), стійкою до лікування ритуксимабом. Загальна частота відповідей на терапію склала майже 90%. Докладний звіт про роботу був опублікований у журналі The Lancet Oncology.

МВ — підтип хронічного лімфолейкозу, для якого характерне залучення у пухлинний процес кісткового мозку. Стандартним методом лікування патології є застосування моноклонального антитіла ритуксимабу. Однак деякі пацієнти з часом перестають реагувати на препарат. Американські дослідники дійшли висновку, що повноцінною заміною ритуксимабу може стати інгібітор тирозинкінази Брутона — ібрутиніб.

Участь у їхньому дослідженні взяв 31 пацієнт із МВ, рефрактерною до ритуксимабу (стійкість виявлялася як рецидив через 12 міс. від початку терапії або відсутність навіть мінімальної відповіді на препарат). Усім хворим призначався ібрутиніб у дозі 420 мг щодня. Середня тривалість спостереження склала 18 міс.

Згідно з отриманими даними, повна відповідь була досягнута у 71% пацієнтів, часткова — у 19%. Зниження середнього початкового рівня IgM на 48% було відзначено через 4 тижні. 1,5-річна виживаність склала 97%, виживаність без прогресування — 86%.

Серед небажаних явищ 3-4 ступеню важкості найчастіше реєструвалася нейтропенія (у 13% пацієнтів), артеріальна гіпертензія (у 10%), анемія (у 6%), тромбоцитопенія (у 6%) і розлади випорожнення (у 6%). 84% пацієнтів продовжили лікування ібрутинібом на момент підбиття перших підсумків випробування.

Дослідження було профінансовано Pharmacyclics LLC совместно с AbbVie.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам