Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Іматиніб покращує довгострокову виживаність хворих із гастроінтестинальними стромальними пухлинами

Іматиніб покращує довгострокову виживаність хворих із гастроінтестинальними стромальними пухлинами 25.03.2017

Компанія Novartis представила оновлені дані дослідження 2 фази, в якому вивчалася ефективність застосування іматинібу мезилату («Глівеку») при гастроінтестинальних стромальних пухлинах (ГІСП). Останні результати показали, що препарат забезпечує значуще покращення довгострокової виживаності пацієнтів.

ГІСП — пухлини, що виростають у підслизовому шарі органів травленого тракту. Основною причиною їхнього розвитку вважається несприятлива спадковість. У більшості тих, хто захворів, у ракових клітинах виявляються мутації в генах KIT або PDGFRA, які стимулюють їх неконтрольований поділ.

Іматиніб — таргетний цитостатик нового покоління, розроблений швейцарською компанією Novartis. Взаємодіючи з ферментом тирозинкіназою, яку продукують мутантні ракові клітини, він пригнічує подальше зростання пухлини.

У 2000-2001 рр. участь у дослідженні препарату взяли 695 пацієнтів з неоперабельними ГІСП та мутаціями в генах KIT/PDGFRA. Вони були розділені на 2 групи, одна з яких щодня отримувала по 1 дозі іматинібу, друга — по 2. Первинні результати показали, що в обох групах препарат забезпечував приблизно рівні показники загальної виживаності.

В оновленому звіті були представлені дані щодо довгострокової виживаності, які крім того, були зіставлені з клінічними та молекулярними факторами ГІСП.

Через 8 років із 695 пацієнтів живими залишилися 189 (94 у першій групі та 95 – у другій). Розрахункова 10-річна виживаність склала 25%. Серед тих пацієнтів, які вижили, 48% протягом тривалого часу застосовували тільки іматиніб, решта — іматиніб у комплексі з системними препаратами.

Звіт про роботу був опублікований у журналі JAMA Oncology.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам