Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Імовірність поліпшення результатів при тричі негативному раку молочної залози з доповненням ад'юватної терапії капецитабіном

Імовірність поліпшення результатів при тричі негативному раку молочної залози з доповненням ад'юватної терапії капецитабіном 23.01.2017

Дослідники з Онкологічного Центру Онтаріо провели мета-аналіз літературних даних та протоколів конференцій, присвячених рандомізованим контрольованим дослідженням, в яких проводилося порівняння стандартної хіміотерапії циклофосфамідом, метотрексатом, 5-фтороурацілом і режимами терапії на основі антрацикліну або антрацикліну/таксану з/без додавання неоад'ювантного препарату капецитабіну.

Аналізуючи дані вони брали до уваги відому ефективність капецитабіну для лікування метастатичного раку молочної залози, але при цьому недостатній обсяг даних щодо ефективності препарату на ранній стадії раку молочної залози.

В результаті було розглянуто 8 рандомізованих клінічних досліджень із участю 9,302 пацієнтів. В ході двох РКД капецитабін був включений в якості ад’ювантної і замісної терапії. В інших дослідженнях капецитабін використовували в якості додаткового препарату в ад'ювантній або неоад'ювантній терапії.

Відповідно до отриманих результатів, додавання Кселоды (капецитабіну) до стандартної хіміотерапії є доцільним варіантом лікування для пацієнтів із ранньою стадією ТНРМЗ. Це призводить до поліпшення показників виживаності без рецидиву та загальної виживаності у пацієнтів із тричі негативним раком молочної залози.


Можна говорити про виражений терапевтичний ефект ад’ювантного лікування із додаванням капецитабіну, якщо хворий тричі негативним раком молочної залози здатен перенести додаткову токсичність, пов’язану із цим препаратом.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам