Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Іпілімумаб у комбінації з карбоплатином та етопозидом може приносити користь пацієнтам із дрібноклітинним раком легені

Іпілімумаб у комбінації з карбоплатином та етопозидом може приносити користь пацієнтам із дрібноклітинним раком легені 27.09.2016

Група американських спеціалістів запропонувала додавати іпілімумаб до стандартної хіміотерапії дрібноклітинного раку легені (ДРЛ). Згідно з попередніми результатами проведеного ними дослідження, призначення імунопрепарату може підвищити виживаність пацієнтів.

ДРЛ — особлива форма рака легені, яка відзначається швидким зростанням та раннім метастазуванням. Приблизно 2/3 хворих, що страждають на ДРЛ, уже при встановленні діагнозу мають 3-4 стадію захворювання. Однак навіть при ранньому виявленні злоякісного процесу прогноз для більшості пацієнтів залишається несприятливим.

Метою американських спеціалістів було оцінити ефективність та безпеку застосування іпілімумабу в комбінації з традиційною хіміотерапією, яка рекомендується хворим із метастатичною формою ДРЛ.

Усі пацієнти, допущені до дослідження, пройшли 6 циклів терапії карбоплатином та етопозидом. Іпілімумаб призначався їм у дозі 10 мг/кг ваги на 1-й день з 3 по 6 цикли і далі через кожні 12 тижнів. Відповідь автори оцінювали за критеріями RECIST. Первинною кінцевою точкою була вибрана однорічна виживаність без прогресування хвороби (ВБП).

Усього участь в експерименті взяли 42 хворих. Ефективність препарату була оцінена у 38 з них, безпека — у 39. Через рік 6 із 38 пацієнтів (15,8 %) були живі без прогресування хвороби. Середня ВБП склала 6,9 міс., загальна виживаність — 17,0 міс.

У всіх пацієнтів відзначалося принаймні одне небажане явище. У 35 з 39 (89 %) — третього ступеню важкості. У 27 хворих токсичні ефекти були пов’язані з прийомом іпілімумабу. П’ятеро учасників померли в ході випробування від ускладнень лікування.

Автори зробили висновок про те, що застосування іпілімумабу в поєднанні з традиційною хіміотерапією може принести користь хворим із ДРЛ.

Іпілімумаб належить до інгібіторів CTLA-4 Т-клітин, які
активують власну імунну систему пацієнтів, стимулюючи її на боротьбу з
пухлиною. У 2011 р. препарат вже був схвалений в США та Європі для лікування
меланоми. В даний час проводяться випробування його ефективності в терапії раку
легені та простати.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам