Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ізраїльський препарат Глівек демонструє довготривалу ефективність у лікуванні лейкемії

Ізраїльський препарат Глівек демонструє довготривалу ефективність у лікуванні лейкемії 24.04.2017

Довготривале спостереження показало, що загальна виживаність пацієнтів із хронічним мієлолейкозом (ХМЛ), які приймали ізраїльський препарат Глівек, становить 83,3%. Цей результат черговий раз підтверджує перевагу Глівека над іншими лікарськими засобами, які коли-небудь застосовувалися в терапії ХМЛ, і обґрунтовує його використання як препарату вибору, повідомляють дослідники з Медичного інституту Говарда Хьюза в США.

ХМЛ — злоякісне захворювання крові, яке зустрічається з частотою 1-1,5 випадку на 100 тис. населення. Більше половини пацієнтів захворюють у соціально активному віці — від 30 до 50 років.

В основі розвитку ХМЛ лежить поява так званої філадельфійської хромосоми (Ph+), яка утворюється в результаті транслокації генетичного матеріалу між 9-ю та 22-ю хромосомами. Це призводить до порушення процесів поділу і збільшення тривалості життя кров’яних клітин.

Лікування ХМЛ залежить від стадії захворювання і зазвичай включає алогенну трансплантацію кісткового мозку, застосування інтерферону та хіміопрепаратів. Справжньою революцією в терапії онкопатології стала розробка в 1990-х рр. Глівека (іматинібу) — препарату строго направленої (таргетної) патогенетичної дії. Зв’язуючись із мутантною тирозинкіназою BCR-ABL, іматиніб блокує її функції і позбавляє аномальні клітини, що несуть філадельфійську хромосому, переваг перед нормальними кровотворними клітинами.

Клінічне дослідження Глівека було розпочате у 1998 р. і проводилося в 16 країнах на базі 177 онкологічних центрів. Його учасниками стали 1106 добровольців із ХМЛ віком старше 30 років. Результати, опубліковані в «New England Journal of Medicine», показали, що препарат може застосовуватися хворими протягом тривалого часу, перешкоджаючи переходу хронічного мієлолейкозу в агресивніші стадії і не викликаючи побічних ефектів. У 2001 р. Глівек був офіційно схвалений FDA.

«Нові дані, отримані нами, підтверджують думку про те, що Глівек дозволяє перетворити смертельно небезпечне захворювання на керований стан, — констатував один із спеціалістів Медичного інституту Говарда Хьюза, доктор Друкер. — Багато пацієнтів, за якими ми спостерігаємо і які почали лікування в 2001 р., продовжують приймати препарат і сьогодні. При цьому якість їхнього життя залишається на дуже високому рівні».

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам