Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Кейтруда допомагає пацієнтам з меланомою або недрібноклітинним раком легені, що має метастази в головному мозку

Кейтруда допомагає пацієнтам з меланомою або недрібноклітинним раком легені, що має метастази в головному мозку 29.09.2016

Перші результати клінічного дослідження, що проводилося в США, показали, що препарат Кейтруда, призначений для лікування пізніх стадій меланоми або недрібноклітинного раку легені (НДРЛ), може проявляти активність стосовно метастазів у головному мозку (МГМ).

Кейтруда — моноклональне антитіло, розроблене компанією Merck. Перешкоджаючи взаємодії білка PD1 з лігандами PDL1 та PDL2 на поверхні ракових клітин, препарат стимулює здатність імунної системи розпізнавати і знищувати пухлину.

До цього часу пацієнтів з неопроміненим МГМ виключали з більшості клінічних досліджень, оскільки вплив протипухлинних препаратів на центральну нервову систему залишався недостатньо вивченим. Високий профіль безпеки Кейтруди дозволив американським спеціалістам відійти від правила і організувати випробування для цієї групи хворих.

У рамках дослідження автори вводили добровольцям, що страждають на поширену меланому або НДРЛ, Кейтруду в дозі 10 мг/кг ваги через кожні два тижні протягом 36 тижнів.

Результати показали, що у 22 % хворих на меланому та у 33 % з НДРЛ метастази в головному мозку відповіли на терапію. У деяких учасників були відзначені негативні неврологічні ефекти, пов’язані з прийомом препарату.

У міру продовження дослідження спеціалісти планують отримати точні дані щодо загальної виживаності хворих.

«Наші результати показали, що системне інгібування PD-1 може бути ефективним у лікуванні метастазів у головному мозку, — пише лікар Сара Б. Голдберг, доцент відділення онкології в Йєльській школі медицини. — Можливо, незабаром блокатори PD-1 стануть альтернативою радіотерапії, що викликає велику кількість ускладнень у пацієнтів».

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам