Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Комбінація AM0010 з пембролізумабом підвищує ефективність лікування деяких видів раку

Комбінація AM0010 з пембролізумабом підвищує ефективність лікування деяких видів раку 09.11.2016

Американські спеціалісти під керівництвом лікаря Нанг вивчили ефективність застосування цитокіну AM0010 та його комбінації з пембролізумабом у пацієнтів із солідними пухлинами. Виявилося, що поєднання препаратів покращує результати лікування меланоми, недрібноклітинного раку легені (НДРЛ) та нирково-клітинної карциноми (НКР). Дані дослідження були представлені на минулій Міжнародній конференції щодо імунотерапії раку.

Цитокіни — сигнальні речовини, що регулюють роботу імунної системи. AM0010 є синтетичною формою одного з цитокінів — інтерлейкіну-10, який підвищує цитотоксичну активність CD8-позитивних Т-клітин, збільшує вироблення імуноглобуліну у В-клітинах і чинить протизапальну дію. Вчені давно припускають, що поєднання AM0010 з інгібіторами PD1, які застосовуються в імунотерапії ракових захворювань, повинно зумовлювати посилення пухлинної відповіді у пацієнтів.

У своїй роботі американські спеціалісти досліджували переносимість та доцільність застосування AM0010 в монотерапії і в поєднанні з пембролізумабом у хворих із різними солідними пухлинами.

Результати показали, що при використанні одного тільки цитокіну об’єктивна відповідь спостерігалася у пацієнтів з увеальною меланомою та Т-клітинною лімфомою шкіри, а також у 4 із 15 пацієнтів з НКР.

19 пацієнтів, лікування яких не дало результату, були включені у групу комбінованої терапії. Врешті-решт спільне застосування AM0010 з пембролізумабом виявилося ефективним у 50% пацієнтів з НКР, у 40% з НДРЛ і у 33% з меланомою.

У всіх випадках застосування цитокіну призводило до збільшення кількості CD8-позитивних і зниження кількості FoxP3-позитивних Т-клітин у крові. Обидві схеми лікування добре переносилися хворими.

Вчені дійшли висновку про те, що додавання цитокіну до існуючої імунотерапії може покращити результати лікування деяких видів пухлин.

Сьогодні також вивчається ефективність застосування AM0010 в лікуванні фіброзу, атеросклерозу, гіперхолестеринемії та низки запальних захворювань.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам