Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Комбінація бевацизумабу та таксану ефективна при метастатичному раку молочної залози

Комбінація бевацизумабу та таксану ефективна при метастатичному раку молочної залози 25.01.2017

Дослідниками було проведено нерандомізоване клінічне дослідження фази 2 за участю 65 пацієнток з HER2-негативним метастатичним раком молочної залози.

Пацієнтки отримували бевацизумаб (Авастин) внутрішньовенно у комбінації з препаратами, що містять таксан: доцетакселом (Таксотер) в дозі 50 мг/м2 або паклітакселом у дозі 90 мг/м2 (Онксол).

Лікування тривало до моменту прогресування захворювання, досягнення максимальної відповіді або відкликання згоди пацієнтки на участь в дослідженні. Пацієнтки без прогресування захворювання приймали підтримуючу монотерапію бевацизумабом в дозі 10 мг/кг або ендокринну терапію.

В ході лікування 62% пацієнток досягли як мінімум часткової відповіді. Середня виживаність без прогресування склала 11,3 місяця. Середній період загальної виживаності склав 35,1 місяців.

За результатами проведеного дослідження компанія Рош зробила наступні висновки: обраний режим хіміотерапії покращував виживаність та збільшував тривалість життя жінок з HER2-негативним метастатичним раком молочної залози; та отримані спостереження є переконливою підставою для проведення дослідження фази 3 й подальшого вивчення комбінації онкологічних препаратів для лікування пацієнток з метастатичним РМЗ.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам