Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Комбінація дабрафенібу з траметинібом визнана оптимальним варіантом лікування BRAF-позитивної меланоми

Комбінація дабрафенібу з траметинібом визнана оптимальним варіантом лікування BRAF-позитивної меланоми 23.04.2017

Оптимальним варіантом 1-ої лінії терапії у пацієнтів з BRAF-позитивною метастатичною меланомою (ММ) є використання комбінації дабрафенібу з траметинібом. Про це говорять результати дослідження, опублікованого в журналі Oncology and Therapy.

Меланома залишається одним із найнебезпечніших ракових захворювань, від якого щороку гинуть понад 60 тис. людей у світі. Тривалість життя при меланомі залежить від стадії захворювання. Так, якщо серед хворих із 1-ою стадією показник 5-річної виживаності залишається досить високим (до 60-80%), то серед пацієнтів із метастатичними формами він не перевищує 20%.

Великим успіхом у лікуванні пізніх стадій меланоми стало виявлення у хворих мутацій у гені BRAF. Інформація про те, що ріст BRAF-позитивних пухлин залежить від сигнального шляху RAF/MEK/ERK, допомогла продовжити пошуки нових ефективних методів боротьби із захворюванням. На підставі декількох клінічних досліджень як 1-а лінія терапії ММ були схвалені блокатор BRAF дабрафеніб (Тафінлар) та блокатор MEK траметиніб (Мекініст). Швейцарські спеціалісти довели, що на даний момент поєднане застосування цих препаратів дозволяє досягти найвищої тривалості життя пацієнтів.

Дослідники зіставили дані щодо загальної виживаності (ЗВ) та виживаності без прогресування (ВБП), отримані для хворих, які приймали комбінацію дабрафеніб плюс траметиніб (Д+Т), і отримували інші схеми терапії (тільки дабрафеніб, тільки траметиніб, вемурафініб, комбінацію іпілімумабу з дакарбазином або тільки дакарбазин). Результати аналізу показали, що порівняно з рештою варіантів комбінація Д+Т забезпечувала вищі показники ЗВ та ВБП.

Дослідження було профінансоване фармацевтичною компанією Novartis.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам