Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Комбінація дигоксину з траметинібом показує перспективні результати в лікуванні метастатичної меланоми

Комбінація дигоксину з траметинібом показує перспективні результати в лікуванні метастатичної меланоми 29.04.2017

Дослідження, проведене швейцарською компанією Novartis, показало, що застосування траметинібу в поєднанні з дигоксином у пацієнтів із метастатичною меланомою забезпечує вищі результати лікування, ніж використання одного лише траметинібу. Докладний звіт про роботу був наданий у журналі Neoplasia.

Меланома – одне з найнебезпечніших ракових захворювань, смертність від якого досягає 70 тис. осіб на рік. Терапія пухлини залежить від її стадії. У боротьбі з метастатичною меланомою ефективне використання таргетних препаратів, одним із яких є траметиніб. Блокуючи поширення сигналів шляхом MEK, він гальмує подальший ріст пухлини. Швейцарські вчені встановили, що у пацієнтів із диким варіантом гена BRAF, застосування комбінації траметинібу з дигоксином може бути клінічно вигіднішим, ніж монотерапія препаратом.

У дослідження були включені 20 пацієнтів із поширеною меланомою та BRAF дикого типу. Усі вони щоденно отримували дигоксин і траметиніб.

За результатами експерименту, часткова відповідь на лікування була досягнута у 4-х пацієнтів, стабілізація захворювання — у 9. Середня тривалість відповіді склала 5 міс.

Найвищі результати автори відзначили у пацієнтів із мутаціями NRAS (частота контролю захворювання (ЧКЗ) 83% проти 57% у хворих із диким типом) і у тих, хто отримував раніше імунотерапію (ЧКЗ 88% порівняно з 55% у тих, хто не приймав імунопрепарати).

Із побічних ефектів у пацієнтів найчастіше спостерігалися висипання, стомлюваність, діарея та нудота.

Спеціалісти дійшли висновку, що нова комбінація засобів демонструє високий рівень контролю захворювання і хорошу переносимість. Дослідження планується продовжити.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам