Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Комбінація іпілімумабу з пегільованим інтерфероном показує ефективність у лікуванні неоперабельної меланоми

Комбінація іпілімумабу з пегільованим інтерфероном показує ефективність у лікуванні неоперабельної меланоми 08.02.2017

Компанія Merck & Co оголосила результати дослідження IB фази, в якому вивчалася доцільність застосування комбінації іпілімумабу з пегільованим інтерфероном у пацієнтів із IV стадією меланоми. Нова схема лікування продемонструвала ефективність у половини випробовуваних. Звіт про роботу був опублікований у Journal for ImmunoTherapy of Cancer.

Всього в експерименті взяв участь 31 доброволець із неоперабельною формою меланоми. Препарат іпілімумаб вводився внутрішньовенно 1 раз на 3 тижні в дозі 3 мг/кг ваги, пегінтерферон — щотижня в дозі 2 мкг/кг ваги. Спостереження за пацієнтами продовжувалося протягом 40,3 міс.

Результати показали, що частота контролю захворювання в досліджуваній популяції склала 50%. У 12 хворих була отримана підтверджена відповідь, у 3 досягнута стабілізація пухлинного процесу. На момент підбиття підсумків прогресування хвороби було відсутнім у 5 пацієнтів без усякого додаткового лікування.

Токсичність комбінації не перевищила таку при окремому застосуванні препаратів. Побічні ефекти 3 ступеню важкості були відзначені у 45% пацієнтів. Негативних явищ 4 ступеню важкості, пов’язаних із лікуванням, зафіксовано не було.

Іпілімумаб — моноклональне антитіло, дія якого ґрунтується на стимуляції активності Т-лімфоцитів проти пухлинних клітин. Препарат був офіційно схвалений для застосування в 2011 р. і з того часу є стандартом терапії пізніх стадій меланоми.

Пегільований інтерферон має імуномодульовані та антипроліферативні властивості. За рахунок пролонгованої дії він виявляє вищу ефективність і краще переноситься пацієнтами, ніж стандартний інтерферон.

На думку експертів, застосування іпілімумабу в поєднанні з пегінтерфероном на практиці дозволить досягти значущих успіхів у боротьбі з меланомою. Однак слід врахувати, що дослідження комбінації були розпочаті до появи на ринку нової групи імунобіологічних препаратів — PD-1-інгібіторів, також дозволених для використання у пацієнтів із пізніми стадіями захворювання. А значить виникає потреба у проведенні додаткових досліджень, які дозволять зрівняти найновіші схеми лікування.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам