Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Комбінація палбоциклібу з летразолом підтвердила свою ефективність у жінок із поширеним РМЗ

Комбінація палбоциклібу з летразолом підтвердила свою ефективність у жінок із поширеним РМЗ 12.12.2016

Додавання палбоциклібу до летразолу в 1-й лінії лікування поширеного ER-позитивного HER2-негативного раку молочної залози (РМЗ) приводить до підвищення виживаності пацієнток. Про це свідчать результати нового дослідження 3 фази, проведеного американськими спеціалістами.

Згідно зі статистикою ВООЗ, у 11% випадків рак грудей діагностується уже на пізніх стадіях, коли пухлинні клітини встигають поширитися в інші частини тіла. Прогноз та лікування метастатичних форм захворювання залежать від статусу гормональних рецепторів (ER/PR) та рецепторів епідермального чинника росту людини (HER2). Більш сприятливим за перебігом вважається ER-позитивний HER2-негативний РМЗ, який виявляється майже у 60% тих, хто захворів.

У даний час у вигляді 1-ї лінії лікування жінкам постменопаузального віку з ER+, HER2- РМЗ призначається інгібітор ароматази летразол, який пригнічує утворення естрогену, перешкоджаючи подальшому росту пухлини. Раніше вчені вже довели, що поєднання летразолу з новим протипухлинним препаратом палбоциклібом, що належить до інгібіторів кіназ, дозволяє суттєво підвищити виживаність пацієнток. Нове дослідження американських вчених підтвердило і розширило дані щодо ефективності комбінованого лікування.

У ході випробування 666 жінок постменопаузального віку з пізніми стадіями ER+, HER2- РМЗ були розділені на 2 групи, одна з яких приймала летразол із палбоциклібом, друга — летразол із плацебо. Результати показали, що виживаність без прогресування хвороби (ВБП) у першій групі виявилася майже у 2 рази більшою, ніж у другій (24,8 міс. проти 14,5 міс.)

Найчастішими побічними ефектами 3 і 4 ступенів важкості, пов’язаними з додаванням експериментального препарату до основної терапії, були нейтропенія, лейкопенія, анемія та підвищена стомлюваність.

Результати дослідження були опубліковані в The New England Journal of Medicine.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам