Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Комбінація трастузумабу з лапатинібом дозволяє покращити результати лікування HER2-позитивного раку грудей

Комбінація трастузумабу з лапатинібом дозволяє покращити результати лікування HER2-позитивного раку грудей 18.12.2016

Додавання лапатинібу до трастузумабу зумовлює значуще підвищення ефективності лікування HER-2 позитивного раку молочної залози (РМЗ). При цьому частота небажаних реакцій суттєво не змінюється. Такого висновку дійшли американські спеціалісти, вивчивши дані 8 досліджень за участю майже 2,5 тис. пацієнток.

HER2-позитивний статус — ознака високої агресивності РМЗ. Він означає, що на поверхні пухлинних клітин присутня підвищена кількість HER2-рецепторів, які стимулюють їх посилений поділ. За статистикою, з даною формою захворювання стикаються близько 20% хворих.

Трастузумаб та лапатиніб здатні вибірково блокувати рецептори HER2 і таким чином гальмувати подальший ріст пухлини. Різниця між препаратами полягає в тому, що перший діє зовні, а другий — зсередини клітин. Американські вчені довели, що поєднання обох механізмів дозволяє підсилити морфологічну повну відповідь на лікування.

У процесі аналізу вони вивчили дані 2350 пацієнток з РМЗ, із яких 837 отримували лапатиніб, 913 — трастузумаб, решта — відразу обидва препарати. З’ясувалося, що порівняно з монотерапією трастузумабом або лапатинібом, комбіноване лікування забезпечувало найвищу частоту повної відповіді (ОР: 1,33; Z=4,70; P<0,00001). При цьому значущих відмінностей щодо частоти хронічної серцевої недостатності (ОР: 1,31; Z=0,54; P=0,59) та нейтропенії (ОР: 1,21; Z=0,69; P=0,49) між групами виявлено не було.

Докладно з результатами дослідження можна ознайомитися в листопадовому випуску журналу Cancer Medicine.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам