Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Комбінаціяя вориностату з бевацизумабом ефективна у пацієнтів із світлоклітинним нирково-клітинним раком

Комбінаціяя вориностату з бевацизумабом ефективна у пацієнтів із  світлоклітинним нирково-клітинним раком 26.04.2017

Комбінація вориностату (торгова назва — Золінза) та бевацизумабу (Авастин) виявляє високу активність у пацієнтів із світлоклітинним нирково-клітинним раком (СНР), стійким до дії інгібіторів тирозинкінази (ІТ). Такого висновку дійшли дослідники із Національного онкологічного інституту США, робота яких була опублікована у «Британському журналі онкології» (The British Journal of Cancer).

Набута стійкість до інгібіторів тирозинкінази залишається головною проблемою у лікуванні хворих із пізніми стадіями СНР. Раніше в лабораторних випробуваннях резистентні пухлини продемонстрували значущу відповідь при впливі комбінації інгібіторів гістондезацетилази та фактору росту ендотелію судин. Проведене американськими спеціалістами перше клінічне дослідження підтвердило ефективність і безпечність застосування такої схеми лікування у пацієнтів.

Участь у експерименті взяли 33 добровольця з метастатичним та неоперабельним СНР. Усі вони отримували вориностат у дозі 200 мг двічі на день протягом 2 тижнів і бевацизумаб у дозі 15 мг/кг внутрішньовенно через кожні 3 тижні.

Згідно з отриманими результатами, у 18% хворих була досягнута об’єктивна відповідь. Показники піврічної загальної виживаності (ЗВ) та виживаності без прогресування (ВБП) склали 48,6% і 83,8% відповідно, медіани ЗВ та ВБП — 5,7 та 12,9 міс.

У тих, хто відповів на лікування відзначалося пригнічення фактору росту фібробластів 2, інтерлейкіну-8, інвазії та метастатичних маркерів. У 2-х пацієнтів у ході випробування була зареєстрована тромбоцитопенія 4-го ступеню, і у 3-х — тромбоемболія 3-го ступеню важкості.

Автори дійшли висновку, що отримані дані сприятимуть підтримці подальшого дослідження комбінованої терапії.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам