Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Китайська вакцина від коронавируса (Ковід 19) - КоронаВак

Китайська вакцина від коронавируса (Ковід 19) - КоронаВак 01.03.2021

Китайська вакцина CoronaVac від Covid 19

Захворювання, які можна попередити за допомогою вакцинації, можуть нести загрозу людям, бути смертельними. Вакцинація засобом КоронаВак істотно знижує ризик зараження, задіюючи природні захисні функції організму з метою виробити імунітет до інфекції.

Захворювання COVID-19 провокується коронавірусів SARS-CoV-2. Китайська вакцина CoronaVac ефективна для запобігання важких випадків протікання Ковід 19.

Covid 19 - це вірусна інфекція, що вражає насамперед легені. Багато людей переносять хворобу в легкій формі, але у деяких категорій пацієнтів вона протікає з важкими ускладненнями. Частина людей більше наражається на ризик зараження Ковід 19 через особливості умов їх роботи. Ефективним способом надійного захисту, профілактики епідемій вірусних захворювань, інфекцій, що загрожують життю населення, визнана загальна імунізація населення від коронавірусу, що запобігає зараження інфекцією.

Склад, принцип дії КоронаВак

Інактивованих вакцин отримують на основі знешкоджених частинок вірусу, за допомогою вирощування шиповидного білка SARS-CoV-2 в культурі клітин, які використовуються для культивування, з подальшим зниженням вірусної інфекційності, викликаної хімічною модифікацією. Вакцини можуть містити квасцовий ад'ювант (гідроксид алюмінію), неспецифічні стимулятори імуногенезу, що підвищують ефективність, або інші допоміжні речовини, які, взаємодіючи з антигеном, будучи його «провідником» на клітинному рівні, підсилюють імунітет. Імунна відповідь буде націлений не тільки на шіповідний білок SARS-CoV-2, а й на матрикс, оболонку, комплекси нуклеїнових кислот з білками. Лікарський засіб CoronaVac належить до інактивованих вакцин для Ковід 19.

Введення препарату CoronaVac сприяє виробленню імунітету за допомогою моделювання інфекції. Такий змодельований вид інфекції не призводить до хвороби, але він стимулює захисну систему виробити лімфоцити і антитіла. Іноді після введення вакцини КоронаВак, відзначаються легкі симптоми хвороби як імунна відповідь на введення препарату. Коли проходять побічні ефекти, в організмі залишається запас лімфоцитів, що несуть інформаційну пам'ять того, як можна впоратися з захворюванням в майбутньому.

Особливості вакцини CoronaVac (Китай) проти коронавіруса

CoronaVac випускається в шприці, підлягає зберіганню при температурі від плюс двох до плюс восьми градусів, тобто препарат можливо містити в звичайній холодильній камері. В цьому плані така вакцина від Ковід-19 вважається більш придатною для населення країн, що розвиваються, які не мають спеціальних холодильних установок для зберігання препарату.

Побічні ефекти КоронаВак

Будь-яка вакцина проти коронавірусу (Ковід 19) може викликати тимчасові побічні ефекти, які не становлять загрози здоров'ю та життю. Після вакцинації КоронаВак від коронавірусу (Covid 19) можуть виникати незначні побічні явища:

  • підвищена температура;
  • відчуття слабкості;
  • больові відчуття в місці ін'єкції, почервоніння, набряклість, слабкі алергічні реакції.

Більшість несприятливих ефектів проходить після початку відповідного симптоматичного лікування, що включає прийом жарознижуючих, знеболюючих ліків.

Застосування CoronaVac від компанії Sinovac

Вакцинація КоронаВак здійснюється в кілька етапів внутрішньом'язовим введенням препарату в дельтоподібний м'яз. Забороняється внутрішньовенне введення препарату. Застосовується для надійної профілактики коронавірусу (Covid-19) дорослого населення.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам