Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Лікування препаратами Даклінза

Лікування препаратами Даклінза 14.11.2016

Даклатазвір 60 мг 1 раз на день + Софосбувір 1 раз на день, протягом 12-24 тижнів, залежно від генотипу та стадії захворювання.

Протокол підходить для таких груп пацієнтів:

1. генотип 1 (GT-1), у стадії компенсації та декомпенсації, які отримали лікування інтерфероном або інгібіторами протеази, у разі відсутності ефекту або у нелікованих пацієнтів;

2. у пацієнтів із генотипом 2 (GT-2) із проявами фіброзу, а також тих, що отримували лікування інтерфероном із фіброзом ступеню вираженості F0-F3;

3. у пацієнтів із генотипом 3 (GT3), з проявами фіброзу, а також тих, хто отримував лікування інтерфероном із фіброзом ступеню вираженості F0-F3.

Спецпропозиція!*
1 курс Совальді + Даклінза 19,500.00$

*Ціна актуальна за умови надання медичної документації пацієнта та включення його до програми розширеного доступу. Реєстрацію можна пройти дистанційно. Пацієнту необхідно заповнити анкетні та паспортні дані і надавати актуальні дані за результатами лікування.

Особливого потенціалу даний протокол набуває для лікування пацієнтів, у яких був відсутній ефект лікування препаратами Boceprevir або Telaprevir, пацієнтів, носіїв вірусу СНІДу, пацієнтів, що очікують або перенесли трансплантацію печінки, пацієнтів із непереносимістю інтерферону, та пацієнтів із фіброзом усіх стадій.

Гепатит С – тривале хронічне захворювання, яке може спричинити важкі ускладнення – цироз печінки та пухлини. Тривалий час захворювання може бути клінічно змазаним або безсимптомним. До останнього часу лікування гепатиту С було тривалим, а ліки давали досить виражений побічний ефект. За оцінкою дослідників, у Росії заражені 5 мільйонів людей. Від 1 до 2 мільйонів із них знаходяться на такій стадії захворювання, коли пацієнту потрібне негайне лікування. Найпоширеніші генотипи вірусу в Росії – Genotype 1Б (52.8%), найбільше поширений серед людей старше 50 років, Genotype 3А (36.3%), що зустрічається частіше серед молодих пацієнтів та наркоманів, Genotype 1А (2.1%), Genotype 2 (8.1%).


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам