Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

MSD розповість про останні результати досліджень застосування пембролізумабу

MSD розповість про останні результати досліджень застосування пембролізумабу 19.04.2016
Компанія MSD, яка в північноамериканських країнах виступає під брендом Merck&Co., взяла участь у з’їзді Товариства вивчення ракових пухлин США (AACR), який проводиться щороку. Компанія представила фахівцям-онкологам найновіші відомості, отримані в ході триваючих у даний момент масштабних клінічних випробувань пембролізумабу (торгова назва - Кейтруда). Цей препарат належить до фармакологічної групи блокаторів сигнального шляху PD-1 і застосовується для монотерапевтичного або комбінованого лікування різних видів злоякісних патологій.

Першими коментарями про майбутню подію поділився доктор Ерік Рубін, який є віце-президентом компанії, а також очолює її науково-дослідний відділ, займаючись питаннями ранніх етапів створення нових онкологічних препаратів: «Виступ представників MSD стане свідченням прагнення компанії якомога повніше вивчити ефективність пембролізумабу в лікуванні онкозахворювань. Це дозволить зробити обґрунтовані висновки про його можливості за тривалого контролю над патологією і щодо продовження терміну життя пацієнтів. Наша компанія – один із світових флагманів у сфері імуноонкологіі, і активно нарощує свою програму клінічних випробувань. Це дозволить надати практикуючим фахівцям найповніші дані про результативність застосування препарату в боротьбі зі злоякісними пухлинами».

На сьогоднішній день у світі триває понад 250 випробувань пембролізумабу, які повинні дати відповідь на запитання про його ефективність при терапії близько 30 видів онкопатологій. Більше 100 досліджень із цього переліку спрямовані на вивчення результативності комбінованого застосування препарату в поєднанні з іншими фармакологічними засобами і способами лікування. Серед досліджуваних захворювань можна назвати:

  • недрібноклітинний рак легень;

  • різні типи меланоми;

  • злоякісні пухлини сечового міхура;

  • рак шлунка та стравохідної трубки;

  • пухлинні ураження органів голови та шиї;

  • рак товстого кишечника, включаючи і ректальні пухлини;

  • лімфому Ходжкіна;

  • рак молочної залози;

  • множинну мієлому та ін.

Крім цього, на даний момент плануються випробування ефективності пембролізумабу і при інших видах онкозахворювань. Здебільшого ці дослідження спонсоруються Національним онкологічним інститутом США під егідою Угоди про співпрацю при проведенні науково-дослідних робіт.

Для отримання додаткової інформації щодо придбання лікарських препаратів в Ізраїлі, а також складання протоколів лікування та онлайн-консультацій з ізраїльськими фахівцями, будь ласка, залиште заявку на сайті. Наші представники зв’яжуться з Вами за вказаними в заявці контактними даними і дадуть відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам