Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

На ринку може з’явитися новий препарат для лікування гормонзалежного раку молочної залози

На ринку може з’явитися новий препарат для лікування гормонзалежного раку молочної залози 05.11.2016

Новий препарат рибоцикліб демонструє ефективність у лікуванні HR-позитивного, HER2-негативного раку молочної залози (РМЗ). З такою заявою виступили швейцарські спеціалісти на конгресі Європейського товариства медичної онкології, що відбувся в Копенгагені.

Рибоцикліб (Ribociclib належить до нового класу препаратів, які інгібують активність значущої для розвитку пухлин циклінзалежної кінази CDK4/6. У серпні 2016 р. FDA надало рибоциклібу статус «принципово нового лікарського засобу» щодо його застосування при гормонзалежному РМЗ. Права на розробку та виробництво препарату належать компанії Novartis.

Дані, представлені на конгресі, це перші результати рандомізованого подвійного сліпого дослідження MONALEESA2, участь у якому взяли 668 жінок з HR+/HER2 метастичним РМЗ. Пацієнтки були розділені на 2 групи, одна з яких отримувала рибоцикліб у поєднанні з летразолом (Фемарою), друга — летразол із плацебо. Основною кінцевою точкою дослідження було вибране збільшення виживаності без прогресування хвороби (ВБП).

За результатами випробування, ВБП серед тих, хто приймав рибоцикліб, на 44% перевищила цей показник серед тих, хто отримував плацебо. Середня ВБП у групі рибоциклібу на момент підрахунку результатів ще не була досягнута, тоді як у групі плацебо склала 14,7 міс. Дані щодо загальної виживаності отримати не вдалося у зв’язку з низькою кількістю смертельних випадків у дослідженні.

Хоча серйозні ускладнення в обох групах спостерігалися менше ніж у 5% пацієнтів, автори відзначили, що додавання рибоциклібу до основної терапії РМЗ було пов’язане зі збільшенням загальної частоти побічних ефектів. Найчастіше у хворих виникали нейтропенія, лейкопенія та лімфопенія.

Спеціалісти дійшли висновку про те, що вивчення ефективності застосування рибоциклібу в комбінації з іншими інгібіторами сигнальних шляхів може зумовити додатковий прогрес у лікуванні різних підтипів РМЗ.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам