Дослідники провели багатоцентрове рандомізоване дослідження фази 3 за участі 850 пацієнтів із НДРЛ, які раніше отримували лікування.
Пацієнти були розподілені в групи по 425 людей, для отримання атезолізумабу і доцетакселу. Відповідно до результатів дослідження, у пацієнтів з поширеним захворюванням була відзначена більш висока ефективність лікування атезолізумабом (Тецентрик) в порівнянні з доцетакселом, незалежно від результатів гістологічного дослідження або експресії ліганду запрограмованої смерті - 1 (PD-L1)
На підставі проведеного дослідження були зроблені наступні висновки: в популяції за принципом призначеного лікування загальна виживаність була вищою на тлі прийому атезолізумабу в порівнянні з доцетакселом, як і час загальної виживаності; період виживання без прогресування був аналогічним в досліджуваних групах; середня тривалість відповіді була істотно вищою при застосуванні атезолізумабу в порівнянні з доцетакселом.
На момент збору даних для аналізу 30 (52%) пацієнтів в групі атезолізумабу і 10 (18%) пацієнтів в групі доцетакселу досягли відповіді.
Показники загальної виживаності поліпшувалися, незалежно від рівнів експресії PD-L1; пацієнти з низькими, які не виявлялися, рівнями PD-L1 (TC0 і IC0) досягали аналогічної терапевтичної відповіді на тлі прийому як атезолізумабу, так і доцетакселу (середній показник загальної виживаності становив 12,6 в порівнянні з 8,9 місяцями).
Відмова від відповідальності та конфіденційність
All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only.
Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.