Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Неоад’ювантна ендокринна терапія при ER-позитивному раку грудей ефективніша, ніж хіміотерапія

Неоад’ювантна ендокринна терапія при ER-позитивному раку грудей ефективніша, ніж хіміотерапія 08.12.2016

Вчені з Массачусетського головного шпиталю (США) довели, що проведення неоад’ювантної гормонотерапії дає пацієнткам із ER-позитивним раком молочної залози (РМЗ) більше переваг, ніж лікування хіміопрепаратами. Результати дослідження були опубліковані в онлайн-журналі JAMA.

Неоад’ювантним називають лікування напередодні хірургічного втручання, яке призначається з метою зменшення розмірів пухлини. Американські спеціалісти дійшли висновку, що застосування хіміо- та ендокринної терапії у пацієнток з гормонозалежними формами раку грудей забезпечують однаковий лікувальний ефект. Однак ендокринні препарати викликають набагато менше токсичних реакцій, тому їх використання перед операцією більш прийнятне.

У ході аналізу вчені вивчили дані 20 досліджень, участь у яких загалом взяли 3490 жінок з ER-позитивним РМЗ. Крім того, що автори порівняли результати неоад’ювантної хіміо- та гормонотерапії, вони також оцінили, який із 2-х методів гормонального лікування (тамоксифен чи інгібітори ароматази) показував вищі результати.

Виявилося, що в групах ендокринної та хіміотерапії швидкість реакції пухлини на лікування була порівнянною. Хоча пацієнтки, які приймали гормональні препарати, мали менше скарг на побічні ефекти. Лікування інгібіторами ароматази, що блокують вироблення естрогену, продемонструвало більшу ефективність, ніж застосування тамоксифену, який перешкоджає зв’язуванню гормону з рецепторами на поверхні пухлини.

«У даний час ендокринна терапія є схваленим варіантом неоад’ювантного лікування ER-позитивного раку грудей. Тому немає ніяких перешкод для того, щоб уже зараз медики змогли взяти до уваги результати нашого дослідження», — констатували автори.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам