Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ніволумаб ефективний у терапії плоскоклітинного раку голови та шиї

Ніволумаб ефективний у терапії плоскоклітинного раку голови та шиї 02.06.2016

Ніволумаб (Опдіво) може підвищити виживаність пацієнтів із платиностійким плоскоклітинним раком голови та шиї (ПРГШ) на 30 %. К такому выводу пришла группа ученых из Университета штата Огайо.

Фахівці провели дослідження, участь у якому взяли 360 осіб із метастатичною формою раку, що не відповідає на платинову терапію. Залежно від групи, хворі пройшли лікування Ніволумабом або іншим препаратом, який традиційно використовується в таких випадках (доцетакселом/цетуксимабом/метотрексатом). Спостереження за добровольцями було розпочато в 2015 році.

гідно з попередніми результатами, середня тривалість життя серед тих, хто приймав експериментальні ліки, склала 7,5 міс., тоді як серед решти – 5,1 міс. Вищі показники виживаності були відзначені у пацієнтів із вірусом папіломи людини.

Особливу увагу автори звернули на те, що Нiволумаб набагато краще переносився тими, хто брав участь у дослідженні, ніж інші препарати. Якщо у контрольній групі негативні реакції спостерігалися у 80 % хворих, то в експериментальній – у 60 %.

Вчені дійшли висновку, що незабаром у лікуванні поширеного ПРГШ можуть з’явитися нові стандарти, засновані на застосуванні Ніволумаба.

У даний час препарат уже схвалений для боротьби з меланомою, лімфомою Ходжкіна, раком легенів та нирково-клітинною карциномою, лімфомою Ходжкіна, раком легенів та нирково-клітинною карциномою. Це другий представник новітнього класу лікарських засобів, дія яких спрямована на блокаду сигнального шляху, використовуваного раковими клітинами для зниження активності Т-лімфоцитів. Застосування Ніволумаба допомагає відновити здатність імунної системи розпізнавати і знищувати пухлину.

На думку експертів, препарат є однією з найперспективніших розробок сучасної фармакології. Дослідження його ефективності в лікуванні різного виду пухлин тривають.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам