Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ніволумаб покращив показники загальної виживаності в дослідженні фази III щодо раку шлунка

Ніволумаб покращив показники загальної виживаності в дослідженні фази III щодо раку шлунка 23.12.2016

Лікування ніволумабом (Опдіво) суттєво збільшує загальну виживаність порівняно з плацебо у пацієнтів із неоперабельним, поширеним або рецидивуючим раком шлунка, рефрактерних або тих, хто не переносить стандартну терапію, згідно зі спостереженнями в дослідженні фази III ONO-4538-12, які були опубліковані основним розробником інгібітора PD-1, компанією Bristol-Myers Squibb (BMS).

Також подібне подвійне сліпе дослідження фази III було проведене компанією Ono Pharmaceuticals, яка займається дослідженнями ніволумабу в Японії, Кореї та Тайвані. Первинною кінцевою точкою дослідження була загальна виживаність, а вторинні кінцеві точки належали до виживаності без прогресування та об’єктивної частоти відповіді. Результати дослідження ще не були розголошені і будуть представлені на майбутній нараді, як повідомила компанія BMS.

«Загалом, у пацієнтів з поширеним або рецидивуючим раком шлунка песимістичний прогноз, і на сьогоднішній день немає варіантів стандартного лікування для пацієнтів, які не відповіли на лікування або не переносять стандартну хіміотерапію», – сказав у своїй заяві Fouad Namouni, доктор медицини, керівник підрозділу Bristol-Myers Squibb щодо досліджень в онкології. «Але на підставі результатів дослідження ONO-4538-12 Опдіво – перший препарат імунотерапії в онкології, який продемонстрував перевагу щодо виживаності в даній популяції пацієнтів».

Ніволумаб був схвалений за цілою низкою показників для лікування пацієнтів із меланомою, раком легені, лімфомою Ходжкіна та нирково-клітинним раком. Також тривають дослідження препарату у пацієнтів з різними типами раку.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам