Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Ніволумаб впорюється з лікуванням раку нирки краще, ніж еверолімус

Ніволумаб впорюється з лікуванням раку нирки краще, ніж еверолімус 27.06.2016

Пацієнти з нирково-клітинною карциномою, які приймали Ніволумаб, живуть довше, ніж ті, хто лікувався Еверолімусом. Про це свідчать результати дослідження, проведеного американськими фахівцями.

Участь в експерименті взяли 820 добровольців із раком нирки, які раніше проходили терапію антиангіогенними препаратами. Усі піддослідні були розділені на дві групи. Перша кожні 2 тижні отримувала ніволумаб, друга – щодня еверолімус. Спостереження за пацієнтами велося протягом 3 років.

Середня тривалість життя в першій групі склала 25 міс., у той час як у другій – 19,6 міс. Крім того, показники HRQoL (якості життя) серед тих, хто приймав Ніволумаб, виявилися значно вищими, ніж серед тих, хто отримував Еверолімус. Дані дослідження були опубліковані в науковому журналі Lancet Onco.

Нiволумаб належить до нового покоління імунотерапевтичних лікарських засобів, які називаються інгібіторами контрольних точок. Препарат блокує рецептори PD-1 на поверхні Т-лімфоцитів, тим самим стимулюючи їх на боротьбу з пухлинними клітинами. У 2014 р. засіб уже був схвалений FDA для лікування поширеної меланоми. У квітні минулого року була підтверджена його ефективність щодо пухлин легені.

За словами вчених, остання робота довела, що застосування Ніволумаба має стати новим стандартом у лікування хворих із нирково-клітинним раком.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам