Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Нові дані підтверджують ефективність застосування комбінації Опдіво та Єрвой при меланомі

Нові дані підтверджують ефективність застосування комбінації Опдіво та Єрвой при меланомі 18.10.2016

Компанія Bristol-Myers Squibb представила оновлені дані дослідження CheckMate 069, у якому оцінювалася ефективність застосування комбінації препаратів Опдіво (міжнародна назва — ніволумаб) та Єрвой (міжнародна назва — іпілімумаб) порівняно з лікуванням тільки Єрвой на пізніх стадіях меланоми. Проведений аналіз підтвердив, що використання одночасно двох імуноонкологічних засобів сприяє покращенню результатів у пацієнтів.

CheckMate 069 — багатоцентрове подвійне сліпе рандомізоване дослідження, участь у якому взяли 142 пацієнта з 3 та 4 стадіями меланоми. 95 із них отримували Опдіво в поєднанні з Єрвой, решта — Єрвой з плацебо.

Згідно з новими даними, через 2 роки прогресування хвороби або летальний результат були зареєстровані у 43 пацієнтів із першої групи (45%) і у 35 (74%) із другої. Загальна виживаність серед тих, хто отримував комбіновану терапію, через рік досягла 73,4%, серед тих, хто отримував тільки іпілімумаб — 64,8%. Дворічна виживаність у першій та другій групах склала 63,8% і 53,6% відповідно.

Автори заявили, що отримані результати додатково підтверджують доцільність застосування ніволумабу в комбінації з іпілімумабом у пацієнтів з меланомою.

Препарат Опдіво є людським моноклональним антитілом, яке зв’язується з рецепторами PD1 на поверхні Т-лімфоцитів і тим самим підвищує здатність імунних клітин розпізнавати і знищувати пухлину. У вересні 2014 р. лікарський засіб був дозволений для лікування метастатичної меланоми в США, а через рік — у Європейському Союзі.

Єрвой з’явився на ринках США та Європи в 2011 г. Блокуючи інші рецептори Т-клітин — CTLA-4, він також стимулює імунну систему на боротьбу з раком. Терапія обома препаратами проводиться у вигляді внутрішньовенних інфузій 1 раз на 3 тижні.

Поєднання застосування ніволумабу та іпілімумабу для лікування меланоми було затверджено FDA в жовтні 2015 р. на підставі перших результатів дослідження CheckMate 069. Спостереження за пацієнтами планується продовжувати.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам