Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Нові дані про препарат Олізіо

Нові дані про препарат Олізіо 14.03.2016

Компанія Johnson&Johnson оновила інструкцію до препарату Олізіо (сімепревір). Причиною стала поява нової інформації про безпеку та ефективність застосування засобу у пацієнтів зі Східної Азії з хронічним вірусним гепатитом С 1-генотипу. Виявилося, що в їхньому випадку спостерігається вища плазмова експозиція сімепревіру, що однак не потребує корекції дози.

Застосування Олізіо у пацієнтів східно-азіатської раси вивчалося в комбінації з Пегінтерфероном альфа (Peg IFN) та Рибавірином (RBV). Дослідження, проведене на території Китаю та Південної Кореї, носило назву TIGER. Участь в ньому взяли 304 добровольця.

Середній вік людей, які брали участь у дослужденні, склав 45 років. 49 % із них – чоловіки. 1 % мали вірус гепатиту С генотипу 1a, решта – вірус генотипу 2b. Початкові характеристики волонтерів у експериментальній та контрольній групах були збалансовані.

У рамках дослідження 152 пацієнта протягом 12 тижнів отримували 1 раз на день 150 мг Олізіо в комбінації з Peg IFN та RBV. Решта – плацебо з Peg IFN та RBV. За основним лікуванням слідувала 36-тижнева терапія Пегінтерфероном та Рибавірином.

Стійкої вірусологічної відповіді (SVR12) вдалося досягти у 91 % пацієнтів, що приймали Олізіо з Peg IFN та RBV, і у 76 %, які отримували тільки Peg IFN та RBV.

Профіль безпеки засобу відповідав такому в глобальних випробуваннях. Але у добровольців, які приймали Олізіо, відзначалася вища частота гіпербілірубінемії порівняно з тими, хто отримував плацебо. Якщо в першій групі підвищення загального білірубіну (всіх класів) діагностувалося в 66 % випадків, то в другій – в 26 %.

У більшості пацієнтів негативна реакція була легкого та середнього ступеня тяжкості. Важка жовтяниця спостерігалася у 9 % піддослідних, які приймали Олізіо з Peg IFN та RBV, і у 1 %, які отримували тільки Peg IFN та RBV. Порушення носили оборотний характер і проходили після завершення терапії.

Для отримання додаткової інформації щодо придбання лікарських препаратів в Ізраїлі, а також складання протоколів лікування та онлайн-консультацій з ізраїльськими фахівцями, будь ласка, залиште заявку на сайті. Наші представники зв’яжуться з Вами за вказаними в заявці контактними даними і дадуть відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять. 


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам