Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Даратумумаб – нові перспективи лікування множинної мієломи

Даратумумаб – нові перспективи лікування множинної мієломи 03.12.2015

Регулюючі органи схвалили використання нового препарату Даратумумабу для лікування хворих на відносно рідкісне гематологічне онкологічне захворювання – множинну мієлому. Р. Паздур, який очолює підрозділ аналізу та дослідження фармпрепаратів FDA, зазначив, що Даратумумаб є перспективним засобом для лікування пацієнтів, які вже отримували не менше 3 курсів терапії іншими препаратами і проявили до них стійкість.

Лікарські препарати, які націлені на особливі білки, розташовані на поверхні ракових клітин, отримують в онкології все ширше застосування. Даратумумаб, який є класичним представником моноклональних антитіл, допомагає антираковим імунним клітинам атакувати пухлину, руйнувати її та перешкоджати поширенню по організму.

З метою оцінки дії препарату Даратумумаб застосували до двох груп пацієнтів, які погодилися на участь у клінічних дослідженнях. Загальна чисельність хворих склала 148 осіб. Зменшення розмірів осередків і покращення загального стану показали 29 % пацієнтів у першій групі і 36 % – у другій. У середньому тривалість регресу пухлини склала майже 7,5 місяця.

Даратумумаб призначається у вигляді ін’єкцій і вводиться внутрішньовенно. Найчастішими побічними реакціями були нудота, стомлюваність, лихоманка, біль у хребті, а також симптоми, пов’язані з пригніченням кровотворної функції. Препарат не повинен застосовувались для вагітних жінок: фахівці попереджають про важливість застосування ефективних контрацептивних засобів у період лікування Даратумумабом, включаючи перші 3 місяці після його скасування.

Даратумумаб отримав схвалення FDA за прискореною програмою, оскільки зарахований до орфанних препаратів – лікарських засобів, створених для лікування рідкісних небезпечних захворювань.

Для отримання додаткової інформації щодо придбання лікарських препаратів в Ізраїлі, а також складання протоколів лікування та онлайн-консультацій з ізраїльськими фахівцями, будь ласка, залиште заявку на сайті. Наші представники зв’яжуться з Вами за вказаними в заявці контактними даними і дадуть відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять.
Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам