Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Нові успіхи в лікуванні HER2-позитивного раку молочної залози

Нові успіхи в лікуванні HER2-позитивного раку молочної залози 03.01.2016

У Сан-Антоніо завершилася чергова щорічна конференція «Рак молочної залози», в ході якої були розглянуті нові результати клінічних досліджень препарату T-DM1 (трастузумаб, торгова назва – Кадсіла). Засіб, розроблений компанією Genentech (підрозділ Roche), на даний момент схвалений для застосування більше ніж у 30 країнах. Дослідники заявили, що незабаром T-DM1 посяде основне місце у другій лінії лікування HER2-позитивного раку молочної залози.

На конференції були представлені дані III фази клінічного випробування TH3RESA, участь у якому взяли пацієнти з прогресуючою формою захворювання, що пройшли до цього більше 2 курсів хіміотерапії. Майже у 80 % випадків попереднє лікування полягало в прийомі трастузумаб-містких препаратів. Близько 95 % осіб, які брали участь у дослідженні, мали метастази.

Тривалість спостереження склала в середньому 30,5 місяця. У хворих, які отримували T-DM1, медіана загального виживання виявилася кращою, ніж у тих, хто приймав інші хіміотерапевтичні засоби. Крім того, експериментальний препарат рідше викликав побічні реакції 3-4 ступеня тяжкості (40 % проти 47,3 %).

«Результати TH3RESA є клінічно і статистично значущими», – заявив автор дослідження, онколог бельгійського Левенського університету Ханс Уайлдерс (Hans Wildiers). Позитивний ефект був відзначений незважаючи на те, що близько половини пацієнтів перейшли в нове випробування з попереднього, яке носило назву EMILIA. Саме за його результатами «Кадсіла» був схвалений для застосування. «Після 3 років близько 25 % учасників першого експерименту продовжують терапію досліджуваним препаратом», – розповів доктор Уайлдерс.

У прес-матеріалах конференції повідомляється, що Національна загальна онкологічна мережа останнім часом рекомендує T-DM1 як пріоритетний засіб для лікування метастатичного РМЗ, прогресуючого після застосування трастузумабу або таксанів.

Минулі випробування показали, що Кадсіла найкраще підходить для боротьби з захворюванням на пізніх стадіях. При цьому у пацієнтів, які раніше не проходили хіміотерапію, препарат не має переваг перед трастузумабом.

<Для отримання додаткової інформації щодо придбання лікарських препаратів в Ізраїлі, а також складання протоколів лікування та онлайн-консультацій з ізраїльськими фахівцями, будь ласка, залиште заявку на сайті. Наші представники зв’яжуться з Вами за вказаними в заявці контактними даними і дадуть відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам