Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Опдіво може з успіхом призначатися пацієнтам із метастатичним раком нирки

Опдіво може з успіхом призначатися пацієнтам із метастатичним раком нирки 10.12.2015

FDA затвердило застосуванн Опдіво (ніволумаб) для лікування пацієнтів, які страждають на поширену форму нирково-клітинного раку. Препарат рекомендований хворим, які раніше отримали курс антиангіогенної терапії з використанням медикаментів, які погіршують кровопостачання до пухлинного осередку.

Нирково-клітинний рак – найпоширеніший тип злоякісних пухлин нирок. Щорічно подібний діагноз виставляється більше ніж 60 тисячам американців. На думку Річарда Паздура, який очолює відділ гематології та онкології FDA, затвердження Опдіво як ефективного засобу лікування раку нирки дуже важливе для пацієнтів: це один із дуже небагатьох препаратів, здатних істотно збільшити виживаність пацієнтів із цією формою раку.

Опдіво й раніше використовувався як таргетний препарат для лікування меланоми. Нові успішні клінічні випробування показали, що імунотерапія з використанням Опдіво виявилася результативною і для пацієнтів із раком нирок.

У дослідженні брали участь 821 особа з діагнозом поширеного нирково-клітинного раку. У всіх пацієнтів загострення захворювання сталося під час або після закінчення курсу антиангіогенних препаратів. Перша група пацієнтів отримувала Опдіво, друга – Афінітор за стандартним протоколом. Середня тривалість життя в першій групі склала 25 місяців після початку лікування, у другій – трохи більше 19 місяців. Крім того, 21,5 % пацієнтів першої групи показали зменшення розмірів первинного осередку; цей самий показник у другій групі виявився менше 4 %.

З побічних ефектів найчастішими і найбільш значущими виявилися слабкість, астенія, кашель, шкірні висипання, порушення травлення, дихання, пригнічення апетиту, виникнення артралгії. Препарат має протипоказання і повинен використовуватися тільки за призначенням лікаря і під його наглядом.

Для отримання додаткової інформації щодо придбання лікарських препаратів в Ізраїлі, а також складання протоколів лікування та онлайн-консультацій з ізраїльськими фахівцями, будь ласка, залиште заявку на сайті. Наші представники зв’яжуться з Вами за вказаними в заявці контактними даними і дадуть відповідь на всі запитання, які Вас цікавлять.


Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам