Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Опубліковані нові дані щодо ефективності високих доз Глівеку

Опубліковані нові дані щодо ефективності високих доз   Глівеку 21.05.2017

Компанія Novartis представила довгострокові результати дослідження, в якому оцінювалась ефективність стандартної дози (400 мг/доба) препарату Глівек (іматиніб) в порівнянні з його більш високою дозою (800 мг/доба) у пацієнтів з пізніми стадіями стромальної гастроінтестинальної пухлини (ГІСП).

ГІСП — рідка різновидність пухлин травного тракту. Причиною їх розвитку стає поява аномального гену KIT, який стимулює безконтрольний поділ клітин. Препарат іматиніб вибірково пригнічує фермент тирозинкіназу, який продукують клітини з геном, що мутував. Такий ефект призводить до гальмування подальшого росту пухлини.

Метою останнього дослідження було з’ясувати, яка доза препарату є найбільш ефективною та безпечною для пацієнтів із метастатичними та місцево поширеними ГІСП.

Участь в експерименті взяли 946 пацієнтів, які проходили лікування в 56 закладах в 13 країнах. Частина з них отримувала в дозі 400 мг/доба, інші — в дозі 800 мг/доба. При прогресуванні захворювання пацієнтам із першої групи дозволялось переходити в другу. Середній вік досліджуваних склав 60 років.

Відповідно до оновлених даних, які отримані через 11 років від початку дослідження, середня виживаність без прогресування (ВБП) у першій та другій групах склала, відповідно, 1,7 років та 2 роки. Загальна виживаність (ЗВ) в обох групах досягла 3,9 років. Розрахункові показники 10 - річної ВБП склали, відповідно, 9,5% та 9,2% серед осіб, що приймали 400 і 800 мг Глівеку, а розрахунковий показник 10 – річної ЗВ склав   19,4% і 21,5%.

За весь час спостережень у 6% пацієнтів спостерігалась тривала відсутність прогресування, а доля осіб, що вижили, склала 13%.  

Серед усіх факторів тільки показник загального стану здоров’я, наявність мутації KIT і розмір пухлинного вогнища слугували прогностичними факторами довгострокових результатів, вказуючи, очевидно, на більш низький тягар захворювання.

Детальний звіт про роботу був опублікований в в Journal of Clinical Oncology

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам