Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Осімертініб або препарат платини в комбінації із Пеметрекседом при EGFR T790M– позитивному раку легенів

Осімертініб або препарат платини в комбінації із Пеметрекседом при EGFR T790M– позитивному раку легенів 27.01.2017

З метою визначення ефективності осімертінібу в порівнянні з препаратом платини в комбінації з пеметрекседом було проведено рандомізоване, міжнародне, відкрите дослідження фази 3.

У цьому дослідженні взяли участь 419 пацієнтів із T790M-позитивним поширеним недрібноклітинним раком легенів, з прогресуванням захворювання після терапії EGFR-TKI першої лінії. Пацієнтів рандомізували у співвідношенні 2:1 для призначення осімертінібу перорально (в дозі 80 мг один раз на добу), або пеметрекседу внутрішньовенно (500 мг / м2 площі поверхні тіла) в комбінації з карбоплатином або цисплатином (75 мг / м2) кожні 3 тижні до проходження шести циклів.

Середня тривалість виживаності без прогресування була достеменно більша у пацієнтів, що приймали осімертініб, в порівнянні з пацієнтами, які отримували терапію препаратами платини в комбінації з пеметрекседом. Також, стосовно об'єктивної частоти відповіді, осімертініб значно перевищував вищевказану комбінацію препаратів, 71% в порівнянні з 31%, відповідно. Було зареєстровано менше число пацієнтів, які зазнали небажаних явищ ступеню 3 -4 на тлі застосування осімертінібу (23%) у порівнянні з терапією препаратами платини в комбінації з пеметрекседом (47%).

Отже, осімертініб демонструє значно більшу ефективність у порівнянні з терапією препаратом платини в комбінації з пеметрекседом у пацієнтів з T790M-позитивним поширеним недрібноклітинним раком легенів (включаючи пацієнтів з метастазами в ЦНС), з прогресуванням захворювання після терапії EGFR-TKI першої лінії.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам