Даний сайт не є інтернет-аптекою! Даний інформаційний ресурс був заснований найстарішої аптекою Ізраїлю для опису фармацевтичних препаратів, публікацій новин з фармакологічних конгресів, конференцій, а також для надання інформації про можливості придбання препаратів в Ізраїлі і їх доставки пацієнтам.
Вул. Рауль Валленберг 18, Тель Авів [email protected] +97250-3466160 (Whastapp/Viber/Telegram)
+972 3-374-1850 (Тель-Авів) +7 (499) 321-09-65 (Москва) +38 (044) 290-31-25 (Київ)
русский | українська

Пацієнтки з раком молочної залози, які мають мутації в генах BRCA, можуть отримати користь від препарату Лінпарза

Пацієнтки з раком молочної залози, які мають мутації в генах BRCA, можуть отримати користь від препарату Лінпарза 22.03.2017

Нове дослідження, проведене компанією AstraZeneca, показало, що препарат Лінпарза, який застосовується в лікуванні раку яєчників, також ефективний у пацієнток із HER2-негативним поширеним раком молочної залози (РМЗ) та мутаціями в генах BRCA. У тих, хто проходив експериментальну терапію, спеціалісти відзначили значуще покращення виживаності без прогресування (ВБП) порівняно з тими, хто приймав стандартні хіміопрепарати.

«Наше дослідження — перше, яке підтвердило доцільність застосування PARP-інгібіторів не лише при раку яєчників, але і при раку молочної залози. Цілком можливо, що найближчим часом ми зможемо довести ефективність цих препаратів у лікуванні і багатьох інших онкозахворювань, розвиток яких пов’язаний із генетичними мутаціями», — заявив представник AstraZeneca Шон Бохен.

У даний час регуляторними органами США схвалені капсули Лінпарзи для лікування жінок із прогресуючим раком яєчників та мутаціями BRCA, які отримали раніше не менше 3 ліній хіміотерапії.

У останньому дослідженні 3 фази компанія AstraZeneca оцінила ефективність і безпечність застосування нової, ще не зареєстрованої форми препарату — таблеток — у пацієнток із пізніми стадіями раку молочної залози.

Участь у експерименті взяли 2128 пацієнток із HER2-негативним поширеним РМЗ та мутаціями в генах BRCA. Частина з них отримувала Лінпарзу, решта — хіміопрепарат на вибір дослідників (капецитабін, вінорелбін або ерибулін).

Результати показали, що пацієнтки з першої групи мали вищі показники ВБП, ніж пацієнтки із другої. Автори також повідомили, що профіль безпечності таблеток Лінпарзи повністю відповідав даним, отриманим у попередніх дослідженнях препарату.

Найближчим часом AstraZeneca планує підготувати пакет документів для FDA, щоб отримати схвалення на використання Лінпарзи при раку молочної залози.

Повернення до списку

Тихвінський провулок 1, Київ

Відмова від відповідальності та конфіденційність

All product names, logos, and brands are property of their respective owners. All company, product and service names used in this website are for identification purposes only. 

Всі логотипи і торгові марки на даному сайті є власністю їх власників.

Дзвінок з сайту
Введіть Ваш номер телефону і ми Вам обов'язково зателефонуємо
Конфіденційність: ми ніколи не будемо розсилати спам та передавати контактні дані третім особам